Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λόγω άγριας καυλας κ έλλειψης χρόνου πήγα στο πουτανοτελ της Συγγρού και έκλαψα με το σουρεαλιστικό της κατάστασης.
Το κορίτσι είναι γλυκό, μικροκαμωμένη και πιτσιρίκα. Άβυζι παντελώς, με υπέροχα μακριά μαλλιά, σφιχτή σαν πέτρα κ με προσωπάκι χαριτωμένο και εφηβικό. Εξαιρετική υποδοχή με ζαρτιέρες κλπ αλλά εμφανή η ντροπή που ένιωθε για τον χώρο στον οποίο με υποδέχτηκε. Το δωμάτιο ήταν επιεικός για τα μπάζα. Μου έδωσε μια πετσέτα προσώπου για να σκουπίστω μετά το ντουζάκι στο λιλιπούτειο μπάνιο και με περίμενε ξαπλωμένη στο άθλιο κρεβάτι. Κάπως ένιωσα όπως τότε (παλια) που γαμούσα φοιτήτριες στην Πολωνία και την Ουκρανία μέσα στα δωμάτια τους εντός φοιτητικών εστιών. Πολυ cult αυτό το χοτέλι με τα πουτανακια να κυκλοφορούν στο "lobby" και το εστιατόριο. Η Laly πεντακάθαρη, με χιλιόμετρα στο Ντουμπάι όπως μου είπε, περιποιημένη στην εντέλεια, δοτική, υπακούει, φαίνετε να Αντέχει στο σφυροκόπημα αλλά η πίπα της μέτριας τεχνικής. Αρχιδια δεν εγλυψε αλλά δεν ζήτησα κάτι από πλευράς μου..ήμουν εκεί για ένα wham bam thank you ma'am.. Θα το ξαναβλέπα το κορίτσι αλλά τα 120 για 30 λεφτά είναι παααααρα πολλά και no VFM.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
2.963
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, LanciaRallye037, serafin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2018
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ, ΕΙΜΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ......ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΟΧΟΤΕΛΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΤΣΟΜΕΖΕΔΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΑΞΙΖΟΥΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ...!!!

20 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γεια σου φίλε Πατρινέ. Το πουτανοχοτελι είναι ένα παρακμιακό στο οποίο κάποια γραφεία χρησιμοποιούν για στέγαση των κορασίδων εν τι παραμονή τους στην Αθήνα. Εκεί λοιπόν τα κορίτσια δέχονται in call. Μην φαντάζεσαι πως πας και είναι σαν FKK.
19 Σεπτεμβρίου, 2018
Φίλε συναγωνιστή ωραίο τίτλο έβαλες!!!
Κάποιος φίλος σου το χρησιμοποιούσε συχνά και σου κόλλησε.Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3