Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση βραδυνη μετα απο διαφορα αναπαντητα απο ανεξαρτητες και ηπα να δοκιμασω ενα καινουργιο γραφειο. Ηθελα την Ινα επειδη εχω καλες εμπειριες με Μολδαβες και ρωταω στο γραφειο να ερθει καζυαλ χωρις τακουνια. Ηρθε με λιγο καθυστερηση, ανοιγω την πορτα και την βλεπω με τακουναρες και ενα τοπ μαυρο δερματινο δεντελε που εδιναν αξια στο στηθος τις οπου εβλεπες τα μισα. Παρολο που ζητησα διακριτηκοτιτα στο γραφειο, μου αρεσε και με αναψε. Καλη εκπληξη.
Μπαινει, φιλακι, και μου ρωταει που ειναι το μπανιο να μην χανουμε χρονο. Γλωσσοφιλα με την κοπελα και αρχιζει μια πιπα υγρη και ζεστη, καραμελομα απο το κορμο στα αρχιδια να γλυφει σαν γατα και ανεβαινει στο κεφαλακι ...μετα απο μερικες επαναληψεις δεν αντεξα και τελειωσα στο στομα οπου τα κρατουσε και με κοιταζε με γλυκα μστια.
Εκεινο το βραδυ δεν ημουνα καλα και δεν πιστευα σε δευτερο γυρο. Τις ζητησα ενα μαζας που μρ ξεκουρασε και με χαλαρωσε πολυ. Μου ξηπνησε το παθος παλι και το συνεχισαμε σε 69, εκει επεσε λιγο δοντι αλλα το εφτιαξε μετα. Συνεχεια σε καου γιρλ με ηρεμους ρυθμους και στα 4 οπου εχει ωραιο μικρο κολαρακι και σπασιμο μεσης.
Πιστευω πως αντεχει ανετα πιο αγριες καταστασεις, και ειναι ευδιαθετη να ευχαριστηση.
Καλη συνεχεια παντα γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
672
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, mad_max, ANALoga και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού