Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Ρενάτα την είχα δει πολλές φορές παλιότερα αλλά δεν είχα μπει ποτέ στο δωμάτιο μαζί της.Σήμερα αποφάσισα να μπω,μιας και από τις κοπέλες της αλυσίδας τις έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες,και διαπίστωσα τι βλακεία έκανα που δεν έμπαινα πιο παλιά.Είναι κοντούλα,αλλά με τα ψιλοτάκουνα φτάνει το 1,80.Μαύρα βαμμένα μαλλιά,μαύρα εκφραστικά μάτια,ένα κωλαράκι απίθανο,με ένα τατουάζ πάνω από αυτό,δύο βυζιά όπως μου αρέσουν,ούτε "πέτσα" ούτε μπαλόνια σαν αυτά που έχουν τα σκάφη.Έχει μια μικρή κοιλίτσα,αλλά αν αποφασίσει να τη διώξει θα τα καταφέρει.Η κοπέλα είναι φοβερά υπομονετική."Παίζει" με τον πελάτη,στήνεται εκπληκτικά στα 4,αφήνει χάδια παντού,δε βάζει τζελ στο μουνί της.Έχει όρεξη να κάνει σεξ και δεν "κλέβει".Εμένα με κέρδισε πάντως.Σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά και σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.913
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bar0vios, Εκλεκτικός, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2018
Αντί για τα μάτια πρέπει να την κοιταγες στα βυζια... Πράσινο ματα είναι κ είναι όντως εντυπωσιακή γυναίκα
19 Μαρτίου, 2018
Φιλε η Ρενατα ειναι η καλυτερη επιλογη απλου προγραμματος,εμφανισης και αποδοση στα 20Ε!!!!!!!
19 Μαρτίου, 2018
Την θεωρω απο τις τοπ εμφανισεις στα γουστα μου.. Την εχω παρει μια φορα, θα την ξαναπαρω... Θυμαμαι τα απιστευτα στησιματα της..καθως κ το κωλοτρυπιδι της φατσα στο καθρεπτη οταν της τσιμπουκωνα στα 4... Φαντασου να τοδινε κ ολας!!??
19 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο χαμηλό φωτισμό του δωματίου μαύρα μου φάνηκαν.Αν έκανα λάθος θα τα κοιτάξω ξανά την επόμενη φορά.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4