Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα με την Ναταλία αυτή τη βδομάδα στον εν λόγω οίκο. Η Ναταλία είναι μια λεπτοκορμη και αρκετά όμορφη στο πρόσωπο καστανοκοκκινομαλλουσα Ελληνορωσιδα κατά δήλωσή της, γύρω στα 25, 1.70-1.75 ύψος, με μικρόμετριο αλλά καλοστημένο βυζι και ευχάριστη χορταστική θηλή.
Κάνει απλό πρόγραμμα + ελεύθερο στοματικό το οποίο και τιμησα. Είναι χαλαρή χωρίς να σου την πέφτει στο σαλόνι, και κατατοπιστικη σε ότι ρωτήσεις, μιας και μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά.
Στα του αγώνα, μπήκε στο δωμάτιο με τα εσώρουχα, με καβάλησε όπου αρχίσαμε τα χουφτωματα και τα φιλιά σε στήθος και λαιμό, της έβγαλα το εσώρουχο για να συνεχίσω ανενοχλητος το χούφτωμα και το πιπιλομα της ρωγας της, κάνοντας μου διάφορα κοπλιμέντα και ψιλοκουβεντουλα στο ενδιάμεσο.
Έπειτα βλέποντας το χρόνο να περνάει, της ζήτησα πιπα χωρίς, και να φέρει το κωλο της προς τα μένα ώστε να τη χουφτωνω όσο με πιπωνει. Με ρώτησε να θέλω στο πλάι η να μου φέρει τη κωλαρα στα μούτρα μου, το οποίο εννοείται και προτίμησα. Ξεκίνησε πιπα με λίγο μόνο δόντι, μεσαίου βάθους, χωρίς χέρι για αρκετή ώρα, όσο εγώ απολάμβανα τις χάρες της με θέα την όμορφη μουναρα της. Όμως να σημειωθεί η ύπαρξη ελαφράς οσμής από την περιοχή η οποία ενδεχομένως να προέρχεται από την παρουσία του ενός ποδιού της πλάι στη μούρη μου. Για κάθε ενδεχόμενο εγώ τηρησα τις αποστάσεις μου από το μουνακι της. Επίσης όταν της είπα να μου γλυψει και από κάτω στα αρχιδια το έκανε κανονικά χωρίς να δυσανασχετησει.
Όταν θέλησα της είπα να ανέβει από πάνω μου, όπου έβαλε λίγο τζελ (στα μείον, αλλά διατήρησε πολύ καλή αίσθηση ο σφιχτός της κόλπος) και γαμηθηκε θερμά ενώ εγώ την απολάμβανα με το ίσιο της μαλλί να κυμματιζει στο ρυθμό, την απολύτως επίπεδη κοιλιά της και το πολύ σφιχτό της σώμα.
Μετά επέλεξα την ιεραποστολικη στάση να χυσω λίγο ιδρώτα πιστονιάζοντάς την σκληρά και δοκιμάζοντας διάφορες γωνίες δικές μου, δικές της αλλά και των ποδιών της, με αποτέλεσμα τον διαρκή αναφωνισμο αληθοφανων βογκων και βλεματων ικανοποίησης, ανεβάζοντας τα επίπεδα και της δικιάς μου ικανοποίησης.
Έπειτα τη γύρισα στο πισοκολλητό σπρώχνοντας πάντα βαθιά ώστε να πάλλεται η κωλαρα της και να βογκα εκείνη, με εμένα πότε να χαζεύω το τι γαμιας είμαι στο μεγάλο μακρόστενο καθρέπτη και πότε τους σαρκικους παλμούς με τη θέα της αδουλευτης κωλοτρυπιδας της.
Τέλος, ξανά της ζήτησα να έρθει από πάνω μου για να τελειώσω, την αγκάλιασα όσο την πηδουσα σκληρά, της ζήτησα να με φιλάει στο λαιμό, τη φιλούσα και εγώ, ενώ κατά τα άλλα απέφυγε φουλ τα φιλιά στο στόμα έχοντας πάντα στραμμένο το κεφάλι αλλού όταν ήμουν πλησίον για φιλιά. Δε μου άφησε διακριτικά περιθώριο να προσπαθήσω, βέβαια γενικά άφησε φιλιά σε μάγουλο, λαιμό και στήθος.
Σε αυτή τη τελευταία στάση ήρθε το τέλος, όπου δε βιάστηκε καθόλου να βγει, δε βιάστηκε να φύγει, πλυθηκε λίγο στο νιπτήρα, και έκανε πάλι κουβεντούλα.
Η συνεύρεση ήταν της τάξης των 12-13 λεπτών εφυγε στα 14+, η τσατσά δεν ενόχλησε ποτέ, εμφάνιση 8,5 , συμμετοχή 8 λογω του ότι δε ήταν κάνα τρελοκαβλωμενο πορνιδιο που γαμιωταν ασύστολα μόνη της, δεκτικοτητα σε ότι ζήτησα 10, παρκινγκ με μηχανη. Γενικά προτείνεται για gfe κατάσταση θα έλεγα, καλό social με μια πολύ λεπτή και ωραία κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
826
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, Gingos, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού