Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Call-Girls 7899
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στην κοπέλα πήγα από σποντα τελευταια στιγμή γιατί δεν ηταν διαθέσιμη η πρώτη μου επιλογή και ηταν η μονή που ηταν ελευθερη εκεινη την ωρα με τιμή αρκετά λογική γιατα δεδομενα μου. Δεν ειχα διαβάσει κατι και πηγα στα τυφλα.
Για την εμφανιση δεν έχω να προσθέσω κατι που δεν έχει ήδη γραφτεί. Κορμαρα με μικρό στήθος, ρώγες πυραύλους και μεταξενια επιδερμίδα. Πρόσωπο πιο αθώο απ οτι στις φωτογραφίες.
Μου ανοίγει και μεχαιρετα με χαμογελο.Τα αγγλικα της ειναι πολυ καλού επίπεδου οποτε η επικοινωνία είναι εύκολη. Κανω ντουζ,βγαινω και παμε να ξεκινήσουμε. Με ρωτάει "σ'αρεσουν τα φιλια"' λεω ναι και με αρχίζει στα γλωσσοφιλα. Πιπα αρκετα βαθιά, σε καμία περιπτωση dt,με πολύ σάλιο λιγο χέρι και καλη τεχνικη(μονο χείλια καμια μικροεπαφη-αισθηση δοντιου). Την περιποιούμαι κι εγώ, με άφησε να βαλω δάχτυλο και μου φάνηκε αρκετα στενη.
Προφυλακτικό ,λιγο τζελ(ειπαμε ειναι στενη)και ανεβαινει απο πανω.καλα κουνήματα οπτικη επαφη και μικροκραυγουλες.Γύρισμα στα 4 ωραια θεα και συμμετοχή, αλλα δεν ηταν τοσο καλα στημένη για πολυ βαθια διειση,αλλα το τελείωμα ηρθε σύντομα. Ντουζ εγω,μετα αυτη. Με το που βγαινει εγω ηθελα λιγες ανασες ακόμα αλλα αυτη ηρθε και ξεκίνησε δευτερο γύρο (με πιπα). Ξεκινησαμε παλι με ιεραποστολικό οπου βάζει τα ποδιά της σε τετοια θεση που μου εδινε φοβερη αισθηση οπότε δεν αλλαξα κάτι και το τελος ηρθε πολυ πιο γρηγορα απο οτι συνηθως για δευτερη φορα.
Εμενα λοιπόν δε μου συμπεριφερθηκε ουτε ψυχρα και μηχανικα,ουτε προσπάθησε να μου ροκανίσει χρονο με τα αγγλικα της. Σε αλλούς προφανώς το έκανε και ορθώς το ανέφεραν. Λογικά συμπεριφέρεται διαφορετικα σε καθε πελατη(κάτι οχι και τοσο επαγγελματικό) εγω πάντως περασα πολύ καλά. Δεν εβαλα αριστα στο σώμα λογω μικρού στήθους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
808
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, doc_lin, Jim25jim και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2018
Φίλε karamitros1751 χαίρομαι που περασες καλά!
Μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις το link των κριτικών
που γράφουν οι πελάτες στη Θεσσαλονίκη για την Alisa?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
19 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πατάς στο προφίλ της και επιλέγεις το link για το άλλο προφίλ που είχε Θεσσαλονίκη.
19 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks Karamitros1751 και mallias20..!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3