Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαγκυ ειναι μια πιτσιρικα 22-23 ετων καπου εκει, με ομορφο μουτρακι και μακρυ καστανο μαλλι με μπουκλες.
Το σωματακι της μικροκαμωμενο με μικρο κωλι καλοσχηματισμενο πανω στα πορνοτακουνα.Τα βυζια της 2+ σε μεγεθος
με μεγαλες θηλες αρκετα σκουρες.Προγραμμα δεν ακουσα και πηγα κατευθειαν στο δωματιο. Σε λιγο ηρθε η Μαγκυ οπου ξαπλωσε διπλα μου.
Μου περασε σκουφο και αρχισε μια καλη πιπα βαθια και ζουμερη, με ρωτησε απο μονη της αμα θελω να μου γλειψει και τα αρχιδια.
Και το ρωτας κουκλα μου της λεω....Βεβαια ημουν πεντακαθαρος και η κορασιδα το ειχε δει και η ιδια.
Επιασε τις αρχιδαρες μου και τις πιπιλουσε τις εβαζε μεσα στο στομα και τις εγλειφε.Πραγματικα εκανε καλη δουλεια η μικρη..
Καποια στιγμη μου ειπε οτι της αρεσει πολυ να γλειφει τα αρχιδια του αντρα.
Την ευχαριστησα θερμα για την καλη αποδοση της και την εστησα στα τεσσερα οπου τον εφαγε ολο δυνατα χωρις να δυσανασχετει.
Την γυρισα και σε κανονικη σταση οπου γαντζωθηκα απο τα μπουτακια της και την γαμησα δυνατα χωρις να κλεβει.
Φιλακια στο στομα δεχτηκε πεταχτα με μικρη χρηση γλωσσας.Εχυσα σε αυτη τη σταση.

Συμπερασματικα η Μαγκυ ειναι μια μετριας εμφανισης κορασιδα με καλη συμμετοχη και αντοχη στο γαμησι.
Αυτο που μου εμεινε ειναι η καλη της αποδοση στην πιπα και γλειψιμο αρχιδιωνε.
Πατε καθαροι και μυρωδατοι και η κορασιδα θα σας περιποιηθει.
Ο υπηρεσιας αυτος που μοιαζει με τον ενεχυροδανειστη Ριχαρδο φωναξε την Μαγκυ στο 5λεπτο στον προηγουμενο πελατη απο εμενα.
Εμενα δε με ενοχλησε καθολου. Νομιζω οτι ο προηγουμενος πελατης ηταν πακιστανος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Μάγκυ
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.928
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2018
ενεχειροδανειστης ΡιχαρδοςΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
19 Μαρτίου, 2018
ωραιος δημητρη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2