Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενδεικτικη ημερομηνια!!συναντηση τον περασμενο μηνα!αναζητουσα duo καλο και διεκπαιρεωτικο!!!τελικα στο αγκυρας 12 ηταν η χριστινα, ξανθια μοντελε κοπελα με γλυκο προσωπακι ωραιο πισω συστημα και νεανικο κορμι!!!ηλικια γυρω στα 24!!!μαζι της ακομη μια κοπελα της οποιας το ονομα δεν συγκρατησα αλλα παραθετω ως πληροφορια οτι εργαστηκε για λιγες μερες εκει και μετα αποχωρησε!!νομιζω πως λεγοταν αννα!!!αλλα δεν ειμαι σιγουρος!!η αννα λοιπον μιλφ ψηλη με 2 αρι στηθος τατοο στο χερι και μελαχρινη!!τα κοριτσια ηρθαν στο δωματιο και η χριστινα η ξανθουλα ορμησε επανγ μ κατευθειαν με φιλια χαδια ενω εγω χουφτωνα και τις 2 ταυτοχρονα!!!!εγλυφα τα βυζιαμτης μιλφαρας και η νεαρη χριστινα ξεκινησε στοματικο παντα με προφυλαξη!!φυσιολογικο χωρις πολυ χερι!!λιγομαργοτερα ανεβηκε επανω μου και η κινηση της ηταν μπρος πισω βαζοντας ολο το πεος μεσα της χωρις να κλεβει!!!αλλαγη προφυλαχτικου και τωρα στοματικο η μιλφαρα!!!οπου λιγο μετα στηθηκε στα τεσσερα ενω η μικρη χριστινα ειχε κατσει πανω απο την μεση της ορθια και επιανε το πεος μου ενω εμπαινε μεσα στην φιλη της!!!εγω εγλυφα ασταματητα το στηθος της μεχρι πουνηρθε το τελος μεσα στη μιλφαρααα!!!πολυ καλη επιλογη και καλο διδυμο!!!!καλη συνεχεια σε ολους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άννα
papakaliatisch10
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
89
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., airfather

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού