Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειδα κι εγω το σωμα των φωτογραφιων και πηγα... Απο κοντα βεβαια το σωμα αυτο δεν υπαρχει δυστυχως. Οι κοιλιακοι βρισκονται θαμενοι βαθια, τα ποδια ειναι μπουκαλες. Κριμα, γιατι αυτα ειναι τα σημεια που με ενδιαφερουν στο σωμα της γυναικας... Κατα τα αλλα εχει κωλαρα μεγαλη και σκληρη, ωραιο βυζι, το σωμα της αν και πολυ πιο παχυ ειναι σφιχτο αφου εχει ασχοληθει με αθλητισμο πριν ασχοληθει με πιτσες και το προσωπο της ειναι πολυ ομορφο!
Ειπα να κατσω επειδη εδειξε πολυ καλη αυρα και εχει πολυ ομορφο προσωπο. Αν και δεν ηταν λοιπον αυτο που περιμενα, περασα πολυ καλα! Η κοπελα ειναι χαμογελαστη και εκτιμαει τα λεφτα που παιρνει. Απο γλωσσα εχει κατι κενα, αλλα προσπαθει να βγει καλη συνεννοηση. Ειχε μαζι της μια τσαντα με δονητες οπως ζητησα, η ποικιλια καλο θα ηταν να αυξηθει απο το γραφειο καθως οι πιο πολλοι ηταν τεραστιοι που δεν κανουν για πρωκτικο. Βρηκαμε εναν μικρο και αρχισαμε. Παιξαμε με φιλια και χουφτωματα, αρχισε να μου χαιδευει τα αρχιδια και τον κωλο, μετα την εβαλα να γλυψει τα αρχιδια. Το εκανε καλα, αλλα κωλο δεν εγλυφε.. Μετα εβαλε δαχτυλο δειλα και υστερα απο λιγο φορεσε το στραπ. Καναμε 2-3 στασεις και γαμαγε πολυ ωραια! Σε καποια φαση εχυσα πανω της. Μετα κατσαμε και αραξαμε, δεν ηθελα να ξαναχυσω οποτε προσφερθηκε για μασαζ οπου και προσπαθησε να ξεκινησει δευτερο γυρο αλλα εγω ηθελα να φυγω. Καπου στο 45' εφυγα, απο την αρχη για μισαωρο πηγαινα αλλα εκλεισα ωρα επειδη η κοπελα δεν κανει μισαωρο.
Το δωματιο μικρο αλλα οκ, εφυγα με πολυ καλες εντυπωσεις λογω της συμπεριφορας της κοπελας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού