Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την kseniya την εχω συναντησει 2 φορες κα αφου αυτη τη στιγμη δεν κανω τιποτα ειπα να γραψω μια κριτικη για την 2η συναντηση μας, ημερομηνια ενδεικτικη. σκαει στην ωρα της ντυμενη με ενα ημιδιαφανο μαυρο μινι φορεματακι. απο εμφανιση ωραιο προσωπακι που ομως πραγματικα δεν ειναι απαραιτητο να εχει τοση σιλικονη στα χειλια, too much ρε φιλε. σωμα: πληθωρικη, πολυ ωραιο μαυρισμα, διαφορα τατου κ ενα που καλυπτει το μεγαλυτερο μερος της πλατης, βυζαρες τεραστιες σιλικονατες που γουσταρεις να χωνεις αναμεσα ειτε την πουτσα σου ειτε τη μουρη σου (πολυ μαλακες κ ωραιες στην υφη), κωλαρα μεγαλη με τελειο σχημα οτι πρεπει για σφαλιαρες. απο επικονωνια ουτε το μαλακας δεν ξερει στα ελληνικα ουτε το hello στα αγγλικα. αφηνει τα πραγματα της κ παει για μπανακι. βγαινει ολογυμνη κ της κανω νευμα να πεσει στα γονατα για να ερθει στην πολυθρονα που καθομουν. ερχεται μπουσουλωντας(ειναι οτι καλυτερο για να αναψεις πριν καν την ακουμπησεις, πολυ καυλα) κ ξεκιναει να γλυφει @@ με ωραια χρηση της γλωσσας κ ανεβαινει σιγα σιγα προς τα πανω να τον ρουφηξει αργα κ ομορφα. αν κ μου αρεσε αυτη η αισθησιακη πιπα εγω ηθελα να γαμησω μια πορνσταρ σαν να ειμαι κ εγω ενας πορνσταρ, οποτε σηκωνομαι ορθιος την πιανω απτα καταξανθα μαλλια της κ αρχιζω να της γαμαω τη μουρη σαν να μην υπαρχει αυριο. καταλαβαινω οτι ανταποκρινεται θετικα κ γουσταρει οποτε λεω εδω ειμαστε. συνεχιζω για αρκετη ωρα γαμησι αμυγδαλων, να μπαινω λιγο πλαγια για να φουσκωνει το μαγουλο της με το καυλι μου κ να τη βαζω να χαιδευει το μαγουλο για να το νιωθω, κοπαναγα κ ετριβα τη πουτσα μου στη γλωσσα της κ στη μουρη της, να εχω πιασει τα @@ μου κ νατα βαζω ολα μεσα στο στομα της, dp φουλ κ οταν πηγαινε να τραβηχτει να της κραταω το κεφαλι για να τον κρατησει κ αλλο μεσα,μεσα κρατα τον βρωμιαρα της ελεγα, τα δακρυα τρεχανε ποταμι. η πιο ωραια αναμνηση της συναντησης ηταν οταν κραταγε με τα χερια το στομα της ανοιχτο με εξω τη γλωσσα κ εγω της τον εχωνα δυνατα στο στομα ενω την μπινελικωνα.απιστευτη εικονα. (οπως εχουν τονισει κ αλλοι συναδελφοι ειναι γαματο που δεν καταλαβαινει γρι γιατι βριζεις ελευθερα οσο θες). φτυνω στις βυζαρες κ αρχιζω να τις γαμαω ενω ταυτοχρονα ειχε βγαλει εξω την γλωσσα για να ακουμπαει η ακρη της πουτσας. αυτη η αισθηση δεν περιγραφεται με λογια, πραγματικα. απτην πολυ καυλα παω να χυσω. οχι μωρη καριολα της κανω θελω κ αλλο. την σηκωνω ορθια κ την βαζω να στηθει στον καθρεφτη για να τουρλωσει η κωλαρα της. πεφτω στα γονατα κ χωνω ολη τη μουρη μου μεσα για να την γλείψω με μανια. μια το ομορφο μουνακι της μια την χοντροκωλαρα της κ να της χωνω μπατσες ταυτοχρονα. την βαζω να μου φορεσει καποτα ενω με εγλειφε στα @@ κ ξαπλωνει ανασκελα για να μπω μεσα της. πεφτω ολος απο πανω της για να νιωθω τις βυζαρες της σωμα μου κ ξεκιναω απευθειας να την γαμαω πολυ δυνατα κ γρηγορα μεχρι που μετα απο λιγα λεπτα εχυσα μεσα της ενω της ειχα χωσει τα δαχτυλα μου στο στομα της να τα γλυφει.κανουμε ντουσακι, λιγη κουβεντα με gooogle translate κ φυγαμε για δευτερο γυρο. περιττο να πω πως ειναι πεντακαθαρη. πιπα παλι με αυτη στημένη στα 4 κ γω να απολαμβανω τη θεα απτον καθρεφτη στο ταβανι. της κανω νοημα να ξαπλωσει ανασκελα με το κεφαλι να κρεμεται απ την ακρη του κρεβατιου για να της ξαναγαμησω τη μουρη. ποτε δυνατο μπουκωμα κ ποτε να μου γλυφει τα @@ κ σε καποια φαση απ την πολυ καυλα εχω σκυψει απο πανω της για αναποδο 69 με εμενα να της γλειφω το μουνακι της κ αυτης να της τρεχουν τα σαλια στη μουρη απ το πολυ μπουκωμα. αρρωστο το σκηνικο. τη σηκωνω κ της γραφω στο gooogle translate πως θελω να γαμησω κωλο. χαμογελαει βαζει λιγο τζελ κ στηνεται στα 4 η καυλιαρα για να τον φαει. στην αρχη αργα αργα γιατι ειχα μια αισθηση οτι ποναει λιγο αφου οταν εμπαινα πολυ βαθεια τραβιοταν. σιγα σιγα το συνηθιζει κ δειχνει να της αρεσει. ε δεν ηθελα κ γω πολυ κ αρχιζω να δινω πονο. το τι σφαλιαρες εφαγε στον κωλο δεν καταλαβαινεται.την βαζω να ανοιγει τα κωλομερια της με τα χερια για να βλεπω τη πουτσα μου να μπαινοβγαινει γρηγορα στη κωλαρα της. σε καποια φαση την καβαλαω για να γαμαω καθετα ενω παιζω με τα βυζια της κ να χοροπηδαω πανω στον κωλο της με ολη μου τη δυναμη.παρ'τον ολον μεσα μωρη πουτανα της φωναζα.εν συνεχεια την σπρωχνω για να ξαπλωσει μπρουμυτα χωρις να βγαλω το καυλι απ τον κωλο της κ εχω πεσει απο πανω της κ γαμω δυνατα ενω τη γλειφω στο λαιμο. επομενη σταση ιεραποστολικο παλι απο κωλο κ να δαχτυλιαζω τη μουνα της για να νιωθω τα δαχτυλα μου καθως τη ξεκολλιαζω. μετα πλαγια παλι πρωκτικο εννοειται, να της πιανω το λαιμο κ να της βαζω παλι δαχτυλο στο μουνι. μετα απο καμποση ωρα κουραστηκα κ γω κ βγαζω καποτα για να τη χυσω. την καβαλαω ενω ηταν ανασκελα κ φτυνω στα βυζια για να ξεκινησω ισπανικο κ παλι ειχε βγαλει τη γλωσσα της εξω για να τη νιωθω στην ακρη της πουτσας μου. γινεται αυτο για λιγα λεπτα κ επειδη δεν μπορουσα να τελειωσω ξεκιναω να την παιζω ενω μου γλειφει τον αντιχειρα. φτανω στην κορυφωση κ της τα δινω ολα μαπα κ ματια. παει να σκουπισει τα ματια της για να μπορεσει να τα ανοιξει κ πριν προλαβει την μπουκωνω με το καυλι μου που ηταν ακομα σκληρο κ αρχιζω σκληρο mouthfuck ενω τα χυσια μου σταζανε απτη μουρη της. ολο μεσα με πιεση.ετσι σ αρεσει μωρη καριολα της ελεγα εγω.αυτη να μου χουφτωνει τον κωλο κ να με κραταει μεσα της. ειχαμε γινει κ οι 2 μουσκεμα στον ιδρωτα κ γυαλιζαμε. παει αυτη να σκουπιστει κ να μπανιαριστει (την ειχα κανει χαλια οπως φανταζεστε) κ γω αναβω τσιγαρο εξουθενωμενος. βγαινει μετα απο λιγο κ παω κ εγω να πλυθω. βγαινω κ αναβω παλι τσιγαρο για να ανακτησω δυναμεις επειδη ειχα ταλαιπωρησει πολυ το καυλι μου κ αυτη ελεγε κατι μαλακιες στα ρωσικα κ γελαγα σα χαζος.ξαναξεκιναει πιπα κ αυτη τη φορα της επιανα το κεφαλι κ εδινα πιο χαλαρο ρυθμο γιατι ετσουζε πλεον το καυλι μου.μου γλειφε παλι τα @@ κ τον επαιζα χαλαρα. εβγαζε γλωσσα εξω κ τον ετριβα πανω της σιγα σιγα για να μην ζοριστω παλι πολυ. αφου εγινε αυτο για λιγη ωρα παλι καποτα κ την βαζω να με καβαλησει αυτη, σιγα στην αρχη μεχρι που αρχιζα να παιζω με την κωλοτρυπα της κ να την σφαλιαριζω κ ξεκιναει να χοροπηδαει πιο εντονα κ εγω να χωνω τη μουρη μεσα στα βυζια της να τα γλειφω.επομενη σταση την φερνω στην ακρη του κρεβατιου σε πλαγια σταση κ εγω ορθιος στο πατωμα να ξαναμπαινω στην κωλαρα της παλι ενω την χαστουκιζω στα κωλομερια κ στα βυζια. μετα απο λιγο που κανει νοημα πως την εχει πονεσει ο κωλος (λογικο ητανε) κ κανω την καρδια μου πετρα κ σταματαω. ξαπλωνω κ την βαζω παλι να με γαμησει σε reverse cowgirl αυτη τη φορα απο μουνι. η θεα δεν υπηρχε. ετσι γαμα με της εκανα κ παρε παλι χαστουκια στα κωλομερια. επειδη δεν το εκοβα να εχυνα με το δικο της ρυθμο την πιανω πολυ δυνατα απ τα κωλομαγουλα κ εφερνα την μουναρα της πανω στην πουτσα μου στον ρυθμο που μου αρεσε εμενα. μετα απο λιγο κ αφου δεν μπορουσα ουτε ετσι να χυσω την βαζω να μου παρει παλι πιπα. το τελειωμα ηρθε στο στομα της αυτη τη φορα αφου πρωτα τον επαιξα για αρκετη ωρα κ αυτη μου ρουφαγε δυνατα τα @@. δυσκολευτηκα να τελειωσω την 3η φορα αλλα ηταν λογικο. πηγε να τα φτυσει, πλυθηκε, πηρε το δωρακι κ εφυγε. εγω τα χα φτυσει κ καθομουν στο κρεβατι βαριανασαινοντας σκεπτομενος το τι γαμησι ειχα μολις κανει αφου ουτε για ντουσακι δεν ειχα κουραγιο να παω.

συμπεραστικα στην κοπελα αξιζει ο τιτλος πορνσταρ αφου κ την εμφανιση εχει κ το ταλεντο. για gfe δεν ξερω αν κανει αλλα δεν με νοιαζει αφου οπως καταλαβατε γουσταρω πολλα ζορια στο κρεβάτι. τα τιμαει τα λεφτα που παιρνει κ προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.αυτα απο μενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
duckyduck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, doc_lin, stelios13 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2018
Μπράβο μεγάλε πάντα τέτοια Προσκύνημα
18 Μαρτίου, 2018
Καπέλο Προσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2