Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η μερα μου δεν ξεκινησε με τον καλυτερο τροπο λογω ενος ατυχους αποτελεσματος (και μαλιστα με ανατροπη)απο το Μεξικο ,το οποιο εστειλε στον κουβα το στοιχημα που ειχα παιξει.Συνειδητοποιησα οτι η παρθενικη μου καθοδος στα εν Αθηναις ιδρυματα θα γινοταν χωρις την συνδρομη στοιχηματικων κερδων αλλα με μονο χορηγο την τσεπη μου.Αποφασισμενος να κανω την ανατροπη στην ανατροπη σκεφτηκα επισης οτι ειχα κατι αλλο πολυτιμο:οδηγιες και κατευθυνσεις απο φιλο και πρωην συναγωνιστη,νυν ερωτικο μεταναστη,γνωστη της περιοχης.Και τα καλυτερα θα ερχονταν...
Αφου περιγηθηκα για λιγο στην ευρυτερη περιοχη κατεληξα στην Λιοσιων 73Α.Η τσατσα ητταν ευγενικη και εμφανισιμη ,μια καλη υποψηφιοτητα για ττην κατηγορια gilf.Μου συστησε τα διαθεσιμα κοριτσια:Λιζα απο Τσεχια(μια εκδοση της ηθοποιου Νικολεττας Ραλλη με τατουαζ στην μεση) και Κωνσταντινα απο Τσεχια (ο ορισμος της λεξης petit,μικροκαμωμενη, καστανη ,με καστανα ματια, μικρα βυζακια με ρωγες γιαταγανι).Επισης μου εκανε μια προσφορα που δεν θα μπορουσα να αρνηθω οπως θα ελεγε και ο Βιτο Κορλεονε δηλαδη να απολαυσω και τις δυο με 30 ευρω ενω για την μια απαιτουνταν 20 ευρω.Περιλαμβανοταν στοματικο με προφυλακτικο και 69 οπως επισης και παιχνιδι των κοριτσιων μεταξυ τους.Φυσικα και δεν θα μπορουσα να αρνηθω μια τετοια προσφορα...
Αφου εκανα ντους εμφανισθηκαν ττα κοριτσια και η Κωνσταντινα εβγαλε στα γρηγορα τα εσωρουχα της.Η Λιζα εβγαλε το σουτιεν της και μολις που την προλαβα προτου βγαλει και το στριγκ της ωστε να προσαρμοσω την ηδη ορθωμενη μου στυση στο τμημα που αγκαλιαζε την λεκανη της για να χαιρετησω και το εσωρουχο της.Ταυτοχρονα η Κωνσταντινα επαιζε με το σωμα της Λιζας και εγλειφε τα τροφαντα στηθη της.Αφου εναλλαχθηκαν στην σειρα των μεταξυ τους περιποιησεων ,η Κωνσταντινα αρχισε να με πιπωνει ,μετα περασαμε σε 69 και πισωκολλητο.Ακριβως τα ιδια και με την Λιζα μονο που η Λιζα ανταποκριθηκε περισσοτερο στις στοματικες μου ακροβασιες με τις γευστικες της τρυπουλες ιδιως οταν της ζητησα να καθισει στο προσωπο μου ωστε να εχω καλυτερη προσβαση σε αυτες.Κοντεψε να χυσει και αποσυρθηκε διακριτικα ,παντως η Κωνσταντινα εσκυψε απο πανω μου για να διαπιστωσει τι ακριβως εκανα στην συναδελφισσα της και την αναστατωωσα τοσο.Κορυφαιο στιγμιοτυπο ,οταν η Κωνσταντινα εσκυψε πανω απο την Λιζα ενω αυτη ηταν ηδη στα τεσσερα δινοντας μου ετσι την ευκαιρια να γλειφω εναλλαξ και τα δυο ζευγαρια τρυπων που ειχα μπροστα μου.
Το φιναλε ηρθε με την Λιζα ανασκελα να μου τον παιζει ενω ημουν απο πανω της και φυσικα με την Κωνσταντινα να βαζει και αυτη το χερακι της.Κατοπιν προτροπης μου η Κωνσταντινα γυρισε μπρουμυτα και αρχισε να παιζει με την κωλοτρυπιδουλα της.Γευθηκα το τυχερο εκεινο δαχτυλο και αμεσως μετα η χαρα μου για την γνωριμια μου με τα κοριτσια αυτα εφτασε σε σημειο ωστε παχυρευστα δακρυα να αρχισουν να κυλουν ακαταπαυστα μεσα στο προφυλακτικο.Μολις αποχαιρετηθηκαμε ,η Λιζα με ρωτησε ποτε θα ξαναερχομουν...
Η τσατσα και τα βογκητα των κοριτσιων με τους επομενους συναγωνιστες με συνοδευσαν στην εξοδο.Κατα την αποχωρηση μου, η μυρωδια απο τα ουρα διαδεχοταν τις μυρωδιες απο τα ανθισμενα δεντρα.Αθηνα,μια πολη παντοειδων και εντονων αντιθεσεων που ζει και δεν ζει την ιδια στιγμη και καθε στιγμη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.555
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, professorx, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού