Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 46 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η Ινές ειναι μια μπανικη πιτσιρκα 19 ετων Ρουμανα, εχει μακρυ μαυρο μαλλι ομορφο γυναικειο προσωπο και καλο κορμι.
Ειχα παει με ορεξη για γλειφομουνιασμα αλλα τελικα με αυτο που ειδα μου κοπηκε η ορεξη....
Οσο ημουν στο σαλονι η Ινες βγηκε απο το ενα δωματιο που βρισκεται στο μπαλκονι και πηγε κατευθειαν στο αλλο,οσο ημουν
στο δωματιο του ισογειου και την περιμενα την ακουσα να κατεβαινει για σαλοναρισμα και να ερχεται κατευθειαν σε εμενα,
ειχε παρει δυο πελατες δηλαδη με εμενα τον τριτο απο τον ενα στον αλλο.Τεσπα ξενερωσα λιγο και ετσι δεν την εγλειψα καν..
Στο δωματιο η δεσποινις ειδε το πεος μου και ειπε οτι ειναι μεγαλο για το μποϊ της, της ειπα οτι της φαινεται και οταν τις
μπει μεσα θα της αρεσει.. μετα απο μια μετρια τυπικη πιπα την ανεβασα απο πανω (εννοειται αρνηθηκε αρχικα) οπου απεφυγε να κατσει ολη
πανω, την γυρισα στα τεσσερα οπου στα πρωτα 3-4 μπασιματα μου ζητησε να αλλαξουμε σταση γιατι την πονουσε, γυρισμα σε κανονικη σταση
οπου ετσι μου ειπε δεν την ποναει ωστοσο τα ψιλοεκλεινε τα μπουτια της για να μη μπαινω ολος μεσα, δεχτηκε φιλακια και γλειψιματα στα βυζακια της
αλλα οχι γλειψιματα στο λαιμο γιατι μου ειπε οτι δεν της αρεσει. Ευτυχως που ειχα καλη αισθηση στο μουνι
της και μπορεσα και εχυσα ακομα και ετσι. Ο υπηρεσιας δεν ενοχλησε.

Συμπερασματικα ωραια κοπελα η Ινές αλλα μαλλον εχει ενα θεμα με το μεγεθος, αν σας πει και εσας στο δωματιο κατι για το μεγεθος να το ξερετε
δε θα γαμησετε οπως θα θελατε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Ινές
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.272
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2018
Στο συγκεκριμενο μεγαλη προσοχη στα κλινοσκεπασματα,
γιατι τα αλαζουν καθε Πασχα κ΄ Χριστουγεννα, και αν.. Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1