Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημερακι Παρασκευης κατεβαινω στην πιατσα για καποιες συγκεκριμενες κορασιδες,αλλα προς απογοητευση μου δεν βρηκα καμια να δουλευει.Αφου γυρισα πολλα σπιτια δεν βρηκα κατι να μου αρεσει και στο φευγα περναω απο ακομινατου.Εκει ηταν δυο μιλφ Ρωσιδες,οπως ειπε και η τσα.Η μια ψιλοαδιαφορη,η αλλη ηταν η χριστινα,Μελαχροινο μιλφ με μεσογειακα χαρακτηριστικα,χυμωδης.Η πολυετης μπουρδελοεμπειρια μου μου ελεγε οτι προκειται για καυλιαρα και οτι πρεπει να την δοκιμασω οπωσδηποτε.Δεν επεσα εξω τελικα.....
Μπαινει στο δωματιο οπου δεν ειχε φωτισμο,αλλα εκαιγε μια σομπα αλογονου που το φωτιζε και εκανε το σκηνικο πολυ καλτ!!!!Εγω ημουνα ακομα στον νιπτηρα...αυτη αρχισε να βγαζει τα μαυρο σιθρου φορεμα κι εγω αρχιζω να την χουφτωνω στα ορθια και να την γλειφω στην πλατη και τον λαιμο.Αυτη εβγαζε βογγητα καυλας ενω της δαχτυλιαζα το μουνακι.Βγαζοντας και το σουτιεν ξεχυθηκαν εξω δυο βυζαρες ετοιμες για αρμεγμα,αρχισα να τις χουφτωνω ενω πηγαιναμε προς το κρεβατι.Δεν ηξερε Πολλα Ελληνικα οπως ειπε και η συννενοηση γινοτανε μετ' εμποδιων στα Αγγλικα.Με εβαλε να ξαπλωσω και ηρθε απο πανω οπου αρχισε να με φιλαει στο στηθος,τον λαιμο και κατεβαινε προς τα κατω αρχιζοντας μια αισθησιακη ισπανικη.Ανταποδωσα κι εγω με γλειψιμο στις βυζαρες της και στο λαιμο της.Ηδη ειχα κατακαυλωσει και κρατιωμουνα μην τα πεταξω ολα!!!Στη συνεχεια τον εβαλε στο στομα της χωρις καποτα,οπου η εμπειρια της με εφτασε στα ορια μου!!!
Αρχισα να την γαμαω πισωκολλητα γιατι ενιωθα το τελος να πλησιαζει,ενω αυτη εβγαζε βογγητα κι ενιωθα σαν να γαμω την μιφαρα της γειτονιας!!!Το τελος ηρθε με αυτην να βογγαει απο καυλα,δεν ξερω αν ειναι τοσο καλη επαγγελματιας η το φχαριστιοτανε τοσο,αλλα γενικα και το μουνακι της ηταν σχετικα στενο.Μου φαινεται μαλλον νεα στη δουλεια.Στο φευγα μου εριξε ενα φιλακι στην πλατη,ρωτωντας αν περασα καλα και εβγαλε μωρομαντηλα να μου δωσει.Φυσικα θα ξαναπαω μιας και τετοια μιλφ παντα τα εκτιμαμε εμεις οι παλιοι μπουρδελιαρηδες!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
893
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, TOMMY DEVITO, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού