Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 170136
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

...συναντήθηκα με καλό μου φίλο και προσπαθήσαμε να ενσωματώσουμε στην κοσμοθεωρία μας κάποιες παράξενες νοητικές έννοιες που καρφώθηκαν μέσα μου απο την ενασχόλησή μου με κάποια στρατηγικά παίγνια ...η νοητική υπερδιέγερση αναζητούσε κάποια σωματική δίοδο για να εκτονωθεί ...και έτσι μπήκα μόνος μου στο εν λόγω στριποθέατρο για να βρώ λίγο αισθησιασμό ...
...πρώτος χορός με την λιθουανή μινιόν μιλφ αλίνα ...με διέγειρε λεκτικά και με ανάγκασε να την ακολουθήσω στον χορό της όπου λικνιζόταν αισθησιακά πάνω μου με μένα δειλά δειλά να θωπευω το σώμα της και ύστερα λειχικά εστιάζοντας στις θηλές των μικρών μαστων της ενω τα δάχτυλά μου ψηλαφούσαν απαλά τα χείλη του αιδοίου της ...
...δευτερος χορός με μια άλλη μιλφ λιγοτερο διαχυτική στο τραπέζι που εξελίχθηκε άκρως αισθησιακά στο χορό ...το δαχτυλό μου ήταν μονίμως μέσα στο υγρό αιδοίο της ενώ το στόμα μου ρουφούσε τις θηλές των μαστών της προκαλώντας υπεραιμάτωση στο πεοεντέριο μου ...άρχισα να διεγειρομαι πολύ και έβαλα την πύελο μου επι της δικιάς της και άρχισα να τρίβομαι , με το στυτό πεοεντέριο μου αγγιζει το αιδοίο της με μόνο κάλυμα το τζίν μου και το στριγκάκι της ...την καρφωσα πάνω μου , εκείνη ξεστομουσε βρωμόλογα και γω απέκκρινα απο τις σπερμοκύστεις μου ποσότητα υγρού συμπαρασύρροντας την έκχυση του εγκεφαλικού ευφοριστικού συνουσιοπιοειδούς προκαλώντας μου ενα γλυκο αίσθημα ικανοποιήσης...
ντυθηκα , ρουφηκα λιγο οίνο και εξαφανίστηκα ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Jim25jim, Masazonomaxos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2018
Φίλος του Ζουράρι εισαιΝαι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1