Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
'Ημουν 6 χρονια αποκλειστικη στο Δαφνι'Money Mouth
'Ηρθε μια πρεζου μια ημερα και μου εσπασε τα μουτρα'
'Ετσι αποφασισα να φυγω απο κεινη τη δουλεια και να δουλεψω εδω στα μπουρδελα'.Money Mouth

Τα αφτια μου ακουγαν αλλη μια αμφιλεγομενη ιστορια τσατσας, περιμενοντας στο σαλονι, για το πως κατεληξε εκειMoney Mouth
Η ετσι κι αλλιως μικρη αξιοπιστια της μειωθηκε περαιτερω οταν της ειπα οτι δεν θα μπω στο μεσαιο δωματιο για να γαμησω αλλα θα περιμενω εναν αλλον τυπο να γαμησει πρωτα και να μπω στο τερμα δεξια το οποιο ειναι πιο μεγαλο και ανετο.
-Ναι,εκει θα σε εβαζα,στο αλλο βαζω τους ΠακιστανουςΘυμός

Ναι μωρη ,αν δεν σου το ελεγα εγω θα με εβαζες και στο σαλονι να γαμησω αν μπορουσεςΘυμός
Τελος παντων,δεν ηταν αγενης,ισα-ισα,αλλα πουλησε αυτη την γνωστη παπατζα των τσατσαδων οτι σε βαζουν να γαμησεις στο καλυτερο δωματιο,να νοιωσεις και καλα ιδιαιτερη μεταχειρισηMoney Mouth

Λιγο πριν ειχα ξαναπερασει και με ειχε στριμωξει με ψιλοεπιθετικο σαλοναρισμα η Ελενα.ΡουμανοΜολδαβη,25 περιπου,ψηλη σχετικα,νταρντανα,με γλυκο προσωπο,εχει ξεφυγει στον κωλο τελευταια και με δυσαναλογα μικρο βυζι για το μεγεθος της.Καστανο-μαυρο μαλλι.
Η ολη συμπεριφορα τηςδειχνει οτι τουλαχιστον δεν θα αποπειραθει να σερβιρει φολα.
Περιμενα στο σαλονι να τελειωσει ο αλλος και να μπω.Στο χρονικο διαστημα αυτο ακουσα την μιση ιστορια της ζωης της ενω εγινα και μαρτυρας και της εκδιωξης ενος περιεργου τυπου ο οποιος ειχε στρογγυλοκαθισει στο σαλονι και επαιζε με το κινητο του χωρις ουτε να περναει ουτε και να φευγειΘυμός
Τσατσα και πουτανα του ειπαν με τροπο να την πουλεψει γιατι δεν θα μπορουσαν να δικαιολογησουν την παρουσια του στην 'Μαμα΄ που παρακολουθει απο τις καμερες.Ελεος με τα ναυαγιαΚεφάλι σε τοίχο!

Ζητησα 5 λεπτα και μπηκα μεσα.Το δωματιο σχετικα καλο και καθαρο και με μεγαλο καθρεπτη στον αριστερο τοιχο.Κατουρησα εναν καπουτσινο γλυκο με κανελλα και μπολικο νερο και την περιμενα με την ψωλη σχετικα ορθωμενη.
Η Ελενα μπηκε μεσα ευδιαθετη σχετικα αλλα και καπως κουρασμενη αφου οπως μου ειπε εβαλε πλατη για διπλοβαρδια αφου το τσουλι που θα την αλλαζε τους κρεμασε και καθισε αυτη για να δουλεψει το μαγαζι.
-Περισσοτερα λεφτα για σενα την παρηγορησα ενω ειχα ηδη παρει καθιστη θεση και της χουφτωνα τα μικρα σχετικα βυζια.Μου τα προτεινε για γλυψιμο αλλα δεν το ειχα μεγαλη αναγκη,χωρια που μου ηρθε και μια ελαφρια μυρωδια αλμυρας απο την περιοχηΘυμόςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Αντιθετα δεν ειπα οχι σε ενα πολυ καλο γλυφοβυζι στο οποιο επειδωθηκε με μαεστρια η ιδιαΝαι!
Ενω που επαιζε την πουτσα μου εγλυφε το στηθος χωρις βιασυνη και κοιταζοντας καυλωτικαΚαπέλοΝαι!
Μου τον εκανε σιδεροβεργαΝαι!ΚαπέλοΝαι!
Ταυτοχρονα πασπατευα την παχια μουναρα της και δεν αργησα να βαλω στην αρχη ενα και στο καπακι 2 δαχτυλουμπες μεσαΝαι!Ναι!
Ολα αυτα τα επαιρνα ματι και απο τον καθρεπτη ,χαζευοντας και κωλοτρυπιδιΝαι!

Της ειπα να βαλει καποτα-ανακοινωνεται ελευθερο μπουκι-και αρχισε μια καλη πιπα.
Το μονο μελανο σημειο ηταν οτι οταν της επιασα το μαλλι για να της πατησω το κεφαλι για Deep ThroatΓερο-μύστης μου ειπε αποτομα"
-ασε το μαλλιΘυμόςΘυμόςΘυμός
-ασε και συ το χερι αντετεινα με το οποιο υποβοηθουσε την πιπα και της το απομακρυνα αμεσαΓερο-μύστης
Την ιδια στιγμη εχωσα με μεγαλυτερη δυναμη τα δαχτυλα στην μουνα της για να αντισταθμισω καπως το ακυρο που μου εριξε με το μαλλιMoney Mouth
Δεν θες πιασιμο μαλλιου;ΘυμόςΠαρε τα δαχτυλα μεχρι τον καρπο στην μουναρα σουΝαι!Γερο-μύστηςΝαι!

Μετα απο ολα αυτα την εστησα ανασκελα για να γαμησω.Μπηκα με ανεση στην ηδη λιπασμενη και ελαφρως αξυριστη μουναρα της.Στηθηκε καλα και τον εφαγε μεχρι την ριζα αδιαμαρτυρητα.Δεν αποπειραθηκε να με κλειδωσει.
Γαμησα για λιγο ετσι και σχετικα γρηγορα της ειπα να γυρισει στα 4.
Κεφαλι κατω-κωλος ψηλα σε καλη θεση και με συνοπτικες διαδικασιες της τον φυτεψα παλι μουνι.Τσεκαρισμα σε κωλοτρυπιδι,καλο σχετικα,οχι ιδιαιτερα δουλεμενο,σκουροχρωμης αποχρωσης,σε αντιθεση με το λευκο της δερμαMoney Mouth

Την γαμουσα ποτε γαντζωμενος απο τα καπουλια της-ποτε απο τον ωμο και την πλατη της.Εχει σχετικα σκληρο δερμα.Δεν εδειξε να βιαζεται και μετα απο λιγο αρχισα να αδειαζω τις αρχιδοσακουλες μου με πιεση μεσα στην μουναρα της ανοιγοντας ταυτοχρονα και τα κωλομαγουλα της τερμαΝαι!Ναι!
Στραγγιξα και την τελευταια σταγονα και μετα χαλαρωσα την μεγγενη απο το κωλι τηςΓερο-μύστης

Σηκωθηκαμε,εβαλε παλι τον κοκκινο στριγκο,ειπαμε και 2 κουβεντες και εφυγε.
Προσωπικα πιστευω οτι η Ελενα ειναι μια γλυκια κορασιδα,νταρντανα,με καλες υπηρεσιες ,ικανη να σου στραγγιξει τα αρχιδια.Στα μειον οτι δεν με αφησε να πιασω μαλλι-ηταν ομως και κουρασμενη καπως-ενδεχομενως αν ηταν πιο ξεκουραστη να μην εφερνε αντιρρηση,αφου και η κουραση φερνει εκνευρισμο.
Τιμια επιλογη πιστευω για ξεφορτωμα.

Βγαινοντας η τσατσα μου πουλησε παλι παπαΘυμός
'ειδες σε τι δωματιο σε εβαλα';
-καλα,δεν σου λεω τιποτα,εχεις κανει και στο Δαφνι,ολο και θα σε πηρε λιγο ο αερας.
-δηλαδη;
-τιποτα μωρε ,καληνυχταMoney Mouth

Το ξεκωλι που συμπεριφερθηκε ετσι στον Συναγωνιστη Μαλλια-και καθε τετοιο γαμηδι- εχει τεραστια αναγκη να δουλεψει Μεταξι και μονο,να την γαμανε Πακι για 5 ευρωΘυμόςΘυμόςΘυμός
Μην τις ταιζετε τις βρωμεςΘυμός

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Έλενα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mallias20, messinia και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2018
Ναι!Ναι!
Νάσο, τής τσατσάς πού ανέφερες είναι πιθανό κι εδώ νά τής σπάσει κάποιος τά μούτρα μέ αυτά τά "χαριτωμένα" πού λέει..Money Mouth
17 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουτοπονηρες βρωμογριες οι περισσοτερες τυπε ΒοrgiaΘυμόςΘυμόςΘυμός
22 Μαρτίου, 2018
Σωραιος..... τυπε νασο
22 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σεβη μου mounakiaΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4