Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την εμφάνιση της Τζένης εχουν ειπωθεί πολλά. Μόλις την είδα στο σαλόνι επιβεβαίωσα όσα γράφτηκαν παρακάτω. Ψηλή αιθέρια περπατάει με αέρα και φιλική διάθεση. Χωρίς δισταγμό κατέβαλα το αντίτιμο και ζήτησα πρώτα να περάσω απο την τουαλέτα για ένα ξαλάφρωμα της ουροδόχου κύστης.

Το δωμάτιο σχετικά μικρό αλλα καθαρό.
Η κοπέλα ήρθε και μετα απο σύντομο χαιρετισμό με πλησίασε και μείναμε για λίγα λεπτά αγκαλιασμένοι να εξερευνούμε τα σωματά μας. Ακριβως εκεί είναι που φάνηκε ειτε η απειρία της ή ότι προτιμά να ακολουθεί τις πρωτοβουλίες του παρτενέρ καθώς δεχόταν με θετική διάθεση τα χάδια τα χουφτώματα τα γλειψίματα ακομα και τα φιλια τη γλώσσα μου στα χείλη της. Το σουτιέν το αφαίρεσα ο ίδιος και χόρτασα γλείψιμο και παιχνίδια με τα μικρά μεν στητα και καλοσχηματισμενα σοκολατένια της βυζακια. Χωρίς καμία βιασύνη συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά όταν με ρώτησε πως θέλω την πίπα της απάντησα με και αυτό τη χαροποίησε εμφανώς προσθέτοντας πως αυτο είναι το σωστό και για τους δυο.

Κάναμε 69 όπου χάρηκα το πανέμορφο dark chocolate μουνι της για κανα 5λεπτο. Η πίπα της ήταν καλή με πολύ γλώσσα στο πουτσοκεφαλο και τον κορμό και deep throat ενώ με κοιτούσε λοξά και λάγνα μέσω του καθρέπτη. Στο κυρίως κυρίως πιάτο π έκανε ανάποδη γελαδαρισα με εξαιρετική κίνηση της λεκάνης σπασίματα μεσης ενώ τα κωλομερια πάλλονταν πάνω κάτω στον όρθιο πουτσο. Με το ρυθμό που είχε άνετα τελείωνε εκεί η...άσεμνη τελετή αλλα ήθελα επειγόντως να την πάρω στα 4 όπου οντως είναι το δυνατότερο της σημείο. Το στήσιμο και η θεα είναι πορνογραφικό ποίημα. Στην αρχή κινούσε τον κωλο της στο ρυθμό μου πράγμα που μεν έκανε να νιώσω οτι εχουμε ξαναγαμηθεί. Όταν ανέβασα ρυθμό σταμάτησε τα κουνήματα, τουρλωσε την κωλαρινα της και παραδόθηκε με αναστεναγμούς στο πήδημα που της έκανα ώσπου την κορύφωση και το στράγγισμα εντός της. Το καλυτερο μου το άφησε για το τέλος όταν αφού είχα βγει και έβγαζα την καποτα επαινώντας την κορμάρα της άρχισε να μου κουνάει τα κωλομερια ρυθμικά. Δεν αντιστάθηκα και άρχισα παλι να τη χουφτώνω και να χαϊδεύω απο αστραγάλους έως κωλο και τότε, μάλλον διαισθανομενη την πελματολαγνεια μου, αρχίσει μα μου χάιδευε το στήθος και τις ρόγες με τις πατούσες της οι οποίες για τους λατρες του είδους είναι για γουστα.
Συνοψίζοντας η Τζένη είναι άκρως εμφανίσιμη, φρέσκια, ορεξάτη κοπέλα που μόλις καταλάβει τι σ αρεσει αν εισαι καθαρος και καλος μαζι της θα στο κάνει. Νομίζω θα την ξανά επισκεφτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Διαγραμμένο μέλος 179312
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.048
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, sisax87, xxxxxxxx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού