Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τήν Μιλένα τήν είχα δεί καί προσέξει καί σέ προηγούμενες πορνοεξορμήσεις μου στήν Φύλ στρήτ, αλλά γιά κάποιο ανεξήγητο λόγο τήν προσπερνούσα καί συνέχιζα τό μπούρδελινγκ (ευρωπαϊκός όρος, πού αντικαθιστά τόν προηγούμενο όρο "μπουρδελότσαρκα" (!). Πρόκειται γιά μιά κοπέλα ψηλή,μέ μαύρα μαλλιά,γύρω στά 25, μέ όμορφο, σέξυ σώμα, μέ δυνατό σημείο τά σέξυ γραμμωμένα πόδια της, καί τόν κώλο της...δέν ξέρω γιά άλλες φορές, χθές πάντως φορούσε καί μπότες μέχρι λίγο πάνω από τό γόνατο, κάτι άκρως καυλωτικό γιά μένα!!(έχω τήν εντύπωση ότι μπορεί νά σηκώση μέ τόν κώλο της ένα κέρμα τών δύο ευρώ, καί θά τής ζητήσω νά τό κάνη τήν επομένη φορά πού θά πάω!!)
Στά τού αγώνα τώρα, μετά από αρκετά προκαταρτικά, μέ χάδια καί φιλιά στό σώμα καί πεταχτά στά χείλη, (παρεπιπτόντως έχει πολύ απαλό καί γλυκό χέρι, καί πραγματικά απόλαυσα τά χάδια της!!), ξεκίνησε μία πίπα μέ προφυλακτικό όπως τής ζήτησα, απολαυστική, αργή, πότε βαθειά καί πότε ρηχή, πού μαζί μέ τήν θέα τού όμορφου σώματός της στόν καθρέφτη μέ καύλωσαν πολύ...οπότε προχωρήσαμε σάν πρώτη στάση στήν ιεραποστολική, όπου καί πάλι η θέα τών σέξυ ποδιών της, (μέ τίς μπότες, μήν ξεχνιόμαστε!!), καί τό μουνί της νά γίνεται πιό γλυκό όσο τήν πηδούσα, πραγματικά μέ έκανε νά νοιώσω υπέροχα, καί θά ήθελα νά τελειώσω σέ αυτήν τήν στάση, αλλά θά ήταν κρίμα νά μήν γευτώ καί τήν υπέροχη κωλάρα της!! στήσιμο λοιπόν στά τέσσερα, λίγο τζέλ, καί είσοδος από τήν πίσω πόρτα...άν καί δουλεμένη, παραμένει σφιχτή, καί χωρίς νά κλέβη, μαζί μέ καυλωτικά λογάκια, μέ έφτασε στό αμήν μέ αποτέλεσμα μετά από μερικά λεπτά νά τελειώσω μέσα στόν κώλο της...μερικά λεπτά σόσιαλ τάϊμ μετά, καί αποχώρηση τής κοπέλας, αφήνοντάς με μέ μία γλυκειά καί χαλαρωτική αίσθηση...
Αυτά από εμένα, πού θά τήν κάνω στανταράκι μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιλένα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
466
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Jim25jim, Kinkey και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2018
...μπούρδελινγκ (ευρωπαϊκός όρος, πού αντικαθιστά τόν προηγούμενο όρο "μπουρδελότσαρκα"..... Μεγάλο χαμόγελοΠροσκύνημαΜεγάλο χαμόγελο


Παιχταρά γλωσσοπλάστη BRAZILIAN Εύγε! Ναι!
I
ILIAS1339
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1