Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την κοπέλα την είδα όταν πρώτοηρθε.
Είναι οτι καλύτερο έχω συναντήσει σε call girl και από τα καλύτερα πηδήματα γενικά.
Απόλυτα σπάνιο αλλά ταιριάξαμε σε όλα. Δεν είναι μόνο ότι είναι κούκλα, δεν είναι ότι έχει καταπληκτικό σώμα , είναι ότι στο sex αντιδρούσε όπως ακριβώς ήθελα και περίμενα, το απόλυτα σπάνιο δε είναι ότι λειτουργούσε απολυτά φυσικά χωρίς να έχει βάλει το "πρόγραμμα" που βάζουνε σχεδόν όλες.
Σκόπιμα δεν έγραψα κριτική τόσο καιρό γιατί σκόπευα να την ξανασυναντήσω... Σκεπτόμενος όμως πιο λογικά (θεωρώ) αποφάσισα να μην την ξαναδώ γιατί νομίζω ότι δύσκολα θα μπορούσα να ξαναπάρω το ίδιο που πήρα την πρώτη φορά.
Δεν μου έβγαλε ίχνος πουτανιάς, και ισχυρίστηκε ότι είχε οργασμό (κοπλικό όχι γιαλαντζί), μάλιστα ντραπηκε για αυτό και αισθάνθηκε άσχημα !!
Αν με δούλεψε το πιτσιρίκι μαγκιά της άλλα δύσκολο το βλέπω, και δεν είχε και λόγω...

Θεωρώ περιττό να πω ότι ήταν πεντακάθαρη (να τη φας...) και αυτή και το δωμάτιο, είχε παντόφλες μιας χρήσης (!) για τον πελάτη - στην τρώγλη που συνήθως δεν έχει ούτε καθαρές πετσέτες- κλπ κλπ

Τι να πω πολύ σπάνια τέτοιο σεξ και μάλιστα με την πρώτη φορά...
Και παρότι αποφεύγω τις αγάπες , της είπα - και το εννούσα- ότι αν ήμουνα πιο νέος και υπό άλλες συνθήκες θα την ερωτευόμουνα.

Επειδή δεν είμαι ούτε νέος και οι συνθήκες είναι αυτές που είναι, όμως έφυγα νιώθοντας λίγο σαν Βρικόλακας, που με 100 euro πήρε μια τεράστια ανάσα φρεσκάδας και σεξουαλικής αυτοπεποίθησης από το πουθενά.
ΈρωταςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, chris moraitis, sithlord και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού