Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 150 10
Sex Studio 343594
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στο Κ 5 είχα να περάσω με πουτάνα περίπου δυο χρόνια κι απο φάνηκε έκανα πολύ καλά που δεν πήγαινα. Απο καιρό εβλεπα της φωτογραφίες της Ναταλύ στις οποίες ομολογουμένως ποζάρει μια σέξυ και χειμώδης ρωσσίδα. Εχτές το βράδυ που ήθελα να γαμήσω έκανα το κασκαντεριλίκι και πήγα να την δοκιμάσω.
Η υπηρεσία ήταν άψογη στην επικοινωνία μαζί μου και μου παρουσίασε την Ναταλύ και μια άλλη καινούργια. Η Ναταλύ είναι όμορφη χειμώδης νεαρά με λίγη κοιταρύτιδα στα μπούτια, μεγάλα και στητά βυζιά και γλ υκό ανατολικοευρωπαικό πρόσωπο. Εδωσα στην τσατσά το πορτοκαλί εισητήριο και πέρασα στο δωμάτιο. Εκεί δεν υπήρχαν υγρά μαντηλάκια και απολυμαντικό τζελ πράγμα που κρίνω αρνητικό. Μετά ολίγων λεπτών μπαίνει η Ναταλύ, έρχεται στο κρεβάτι και αρχίσει να γδύνεται. Ενώ ενέμενα προκαταρκτικά απο την μερία της κατέλειξα να κάνω προκαταρκτικά εγω σε αυτήν για να σηκωθώ, προς τιμή της μου έπιασε λιγάκι την πούτσα και εγλυψε τις ρόγες μου, οφείλω να το αναφέρω για να είμαι δίκαιος. Ουτε φιλιά, ούτε χάδια, ούτε μου άνοιξε τα πόδια για να χαιδέξω το μουνάκι της ούτε στήθηκε καλά για να θαυμάσω το σώμα της. Ξαπλωσα ανάσκελα και με πλάκωσε σε ενα βαθύ και αργό τσιμπούκι το οποίο το έχει, τα πάει καλά. Δεν με αφησε όμως να χουφτώσω κάτι άλλο πέρα απο βυζιά της. Ακουλούθησε συροκόπημα σε στάση cow girl στο οποίο έκανε προσπάθειες για δυνατά χτυπήματα και έπαιζε σωστά και την λεκάνη της. Με τα λίγα ήρθε η κατάθεση απιο μέρους μου και η Ναταλύ πήγεσ τον νιπτήρα για να πλύνει τα χέρια της. Ντύθηκε χαιρέτησε κι έφυγε διχώς κανένα socialing. Η όλη εμπειρία μαζί της ήταν μέτρια, κρατάω ως θετικό στοιχείο οτι την γνώρισα μια και μου αρέσουν οι φωτογραφίες της οπότε απαλλάχτηκα απο τον πόθο να την γαμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.277
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 villy blond, LanciaRallye037, anestis_38

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού