Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 197 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 436668
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο μια δύσκολη και χτεσινή μέρα, επισκεύτηκα το Μπακνανα 47 απο την έναρξη βάρδιας γιατί ξέρω πλέον οτι η συγκεκριμένη κοπελιά έχει γίνει επίκεντρο θετικών συζητήσεων και ζητείται πολύ Κουλ
Επέλεξα το πρόγραμμα Nuru μιας ώρας ξανά όπως και τη 1η επίσκεψη. Οι "κανονισμοί" και ο "κωδικας" ίδιος και ευχάριστος, η Ελενα σε φροντίζει και η "τελετουργική της φιλοξενία" το κάτι άλλο όπως και περιγράφω στη 1η αξιολόγηση (https://www.bourdela.com/masaz/athina/mpaknana-47-paradise-spa/#jr_review_65784 ). Η πιο ευχάριστη ακόμα έκπληξη ηταν ενας δίσκος με υλικά οπως τσιζκεικ-μαστιγιο-σαντιγυ-μπανανα-ξηροι καρποι αφου θυμόταν μια φαντασιώση που θα μου εκανε. (παρα τον κοσμο που βλέπει κτλ, τηρει τον κωδικα της και θυμαται καθε πελατη σαν "λειτουργος")
Το πρώτο ημίχρονο ξεκινησε με το μπάνιο μαζι. Η Ελενα χωρις να της πώ και πολλά κατάλαβε οτι δεν ημουν τόσο στα καλά μου και προς τιμήν της με αποφόρτισε με μια αεροδυναμικη πίπα με τηλέφωνο του ντους,μετα απο πολλή προσπάθεια της λέω απλά οτι μαλλον τελειωνω.. Το πρώτο σπέρμα επεσε στη γλωσσα της και τα πήρε όλα!Με χαλαρωσε και με πήγε στα επόμενα ημίχρονα.
Στη διάρκεια του Nuru και αφου τα ακροβατικα της ητο φοβερα και με μαεστρια, ξεκινησε ενα δυνατο FFSH (Feet FETISH) με γλωσσα και τα βυζια της στις πατουσες μου.
Πριν φτάσουμε στα μεσα του 2ου ημιχρονου ενιωσα κατι κρύο στη πλατη και ηταν το cheesecake οπου το εγλυφε και μου το εφερνε με γλωσσοφιλα στο στομα, επακολούθησαν και αλλα σκηνικα οπως σαντιγυ στα σωματα μας και συνεχεια του Nuru και με αυτα τα υλικα οπου τα εβρισκε οτι γλιστραν μια χαρα, ακολούθησε και χρηση της μπανανας στη σφιχτη μουναρα της καθως και σαντιγυ σε γλυφομουνι κτλ.. (περισσοτερα απο τη φαντασιωση εδω----> https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=275319.msg8227908#msg8227908 ).
Το τελος ηλθε με με λιγο σεξ και ενα αξιοπρεπεστατο 69 εχοντας στη μουρη μου τη θεσπεσια κωλαρα και ολο το υδραυλικο συστημα της με γαρνιτουρα ολα τα υλικα που χρησιμοποιησαμε και καταθετοντας οτι μου εμεινε στο πρωτο ημιχρονο στο στομα της. Με συνεφερε και ταυτοχρονα μου εδωσε ενα δειγμα δωρεαν της επομενης φαντασιωσης που μου ετοιμαζει με "πούρα".. ;) Πλυθηκαμε παρεα.



ΥΓ Απλα την ευχαριστουμε πολύ γιατι παρα το ότι πλεον ειναι σταθερα η 1η προτιμηση στον κλάδο, ξέρει και συνεχίζει να αισθανεται τον πελάτη και να διατηρει το ΗΘΟΣ της πράγμα πολυ δυσκολο για πολλους επαγγελματιες στο ειδος τους οταν δοξαζονται να μενουν ποιοτικοι και απλοι. Γερο-μύστηςΠροσκύνημα


Σε ευχαριστούμε απλα!
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, rodriguez65 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού