Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Όταν τρως φόλα από ωραίο μουνί δεν χωνεύεται εύκολα....
Η σημερινή όμως στ'αρχίδια μου, πήγα 50-50 να τα φυτιλιάσω χωρίς λόγο και ακριβώς αυτό έγινε.
Γιατί πήγα; Έτσι από περιέργεια, μου έβγαλε την πίστη μέχρι να τη δω.
Όπως θα έχουν προσέξει όσοι φίλοι έχουν λίγο μυαλό στο κεφάλι τους, οι φωτογραφίες στο προφίλ της είναι από 2 διαφορετικές κοπέλες. Άρα παραπλανητικές και ψεύτικες.
Όποιος νιώσει ήρωας και πάει να τη συναντήσει θα δει την κοπέλα που είναι στην κεντρική φωτό του προφίλ της εδώ.
Μόνο θα τη δει όμως, γιατί πιστέψτε με μάγκες, sex με την έννοια που ξέρουμε και θέλουμε να απολαμβάνουμε όταν πληρώνουμε δεν πρόκειται να κάνει.
Δεν θα αναλωθώ στην εμφάνιση, τις βυζάρες τις βλέπετε, τυφλοί δεν είστε. Να αναφέρω ένα τατουάζ μόνο του κώλου, "ψαγμένο" και καλά στο δεξί της χέρι, ένα πουλί, ή κάποια άλλη μαλακία....

Με στέλνει να πλυθώ γιατί σαν μπέμπης που είμαι πήγα στην πουτάνα βρωμιάρης, δεν πλύθηκα από πριν, δεν έχω μπάνιο στο σπίτι μου, πρέπει να μου υποδείξει να βγάλω τα παπούτσια πριν μπω στο μπάνιοΜαλακία, να μου δείξει την πετσέταΜαλακία, να μου δείξει το αφρόλουτρο μήπως πλυθώ με οδοντόκρεμαΜαλακία και το κερασάκι στην τούρτα, να μου πει να πλύνω το στόμα μου με listerine γιατί μάλλον έτρωγα σκατά πριν πάω να τη δω....Μαλακία ΕΛΕΟΣ!!!
Για άλλη μια φορά έκανα το μαλάκα σε κάθε τι παράλογο και με καλή διάθεση έκανα ότι μου είπε....
Στον αγώνα το κοριτσάκι είναι ανέκδοτο, αποφεύγει το φιλί, κάνει κάτι χαζά "αισθησιακά" για να ροκανίσει το χρόνο και με τα χίλια ζόρια κατέβηκε για πίπα. Εντάξει, ας το πούμε πίπα γιατί μαλακίτσα ήταν, 30 δευτερόλεπτα στο στόμα και μετά χειρομάλαξη. Έπαιξε και λίγο ισπανικό, του οποίου δεν είμαι φαν και ούτε το ζήτησα αλλά η απογοητευτική απόδοσή της στην πίπα με ανάγκασε να αναζητήσω άλλες εναλακτικές λύσεις.
Γιατρός δεν είμαι, αλλά οφείλω να αναφέρω την παρουσία εξογκωμάτων σαν κονδυλώματα στο εσωτερικό των μπουτιών της, αρκετά μακριά από το μουνί πάντως, γι'αυτό και δεν το πήρα χαμπάρι εξαρχής. Έβαζε και τα χέρια της συνέχεια για να καλυφθεί. Δεν παίρνω όρκο αλλά για ελιές δεν τα έκανα με τίποτα....Το παρατήρησα στον δεύτερο γύρο όταν την έστησα στα 4. Στο συγκεκριμένο επειδή είναι βαρύ αυτό που γράφω προκαλώ οποιονδήποτε να με διαψεύσει.
Η γκόμενα ξέρει τι κάνει και κινείται συνεχώς, επίσης τα χέρια της συνεχώς εκει κάτω, σε όλη τη διάρκεια της πράξης. Μου έσπασε τ'αρχίδια, έσπρωχνε, έκλεινε τα πόδια, κουνιώταν συνεχώς, δεν με άφηνε γενικά να κάνω παιχνίδι. Α, όποιος πάει να ξέρει και κολύμπι, γιατί τρώει ενα σωληνάρι λιπαντικού σε κάθε στάση...Κεφάλι σε τοίχο!
Λόγω αρκετών ημερών και έντονης καύλας τελείωσα σχετικά γρήγορα πάνω στα βυζιά της.

Λίγο social του κώλου, τί να πεις με μια πουτάνα....μου είπε ότι είναι δημοσιογράφος....πουτάνα εις διπλούν δηλαδή..Γαμήσου
Την πίεσα για να ξεκινήσει το δεύτερο γύρο καθώς ροκάνιζε το χρόνο με υπεκφυγές του κώλου, μια διψούσε, μια ζεσταινόταν, πήγε στο κλιματιστικό και ανέβασε τη θερμοκρασία η καριόλα!!!Money MouthMoney MouthMoney Mouth Το κατάλαβα μετά αφου στο τέλος η ζέστη έγινε αφόρητη...

Κάτι τέτοια με πεισμώνουν πάντως και φέρνουν το αντίθετο αποτέλεσμα....
Ακολούθησε δεύτερος γύρος σε εντονότερους ρυθμούς και λίγο καλύτερη συμετοχή από πλευράς της. Όλα αυτά όμως μέχρι να χύσει εκείνη. Γιατί μετά άρχισε το ξύλο...σπρωξιές, τα πόδια κλειστά, νύχια στο στομάχι....έλεος...
Τη γύρισα στα 4 και εκεί πήρα χαμπάρι τα σπυριά-κονδυλώματα. Εντάξει, αυτό ήταν, η στύση και όποια διάθεση πήγε περίπατο....
Την έβαλα στα γόνατα να ρουφάει μήπως και χύσω ξανά αλλά αυτή είχε άλλη άποψη. Μαλακίτσα πάλι...
Εκεί που ήθελα στην κυριολεξία μερικά δευτερόλεπτα να τελειώσω σταματάει την τρόμπα και μου κάνει το σήμα της νίκης...."two minutes left"....
Δεν άντεξα άλλο, άρχισα να της τα χώνω, δεν είναι συμπεριφορά αυτή....Να σημειώσω πως είχα άλλα 10 λεπτά, και τι μου λέει η σκατόψυχη με ειρωνικό χαμόγελο όταν της το είπα, "you came in early"Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Της μάνας σου το τέτοιο μωρή κάρχια...Μας άκουσε όλο το πεντάστερο. Πήγε να με βγάλει και ανώμαλο στο τέλος.
Τέτοια σκατοψυχία από γυναίκες έχω συναντήσει αρκετές φορές, αλλά όποτε το ξανασυναντώ δεν παύει να με εκπλήσει.
Ο θεός τους είναι τα λεφτά με αρπαχτή, με αυτό ξυπνάνε το πρωί και με αυτό πέφτουν για ύπνο. Πήγε να δικαιολογηθεί κιόλας μετά πως δεν είναι πουτάνα, δεν το κάνει για τα λεφτά και δεν είναι δουλειά αυτό που κάνει. Όταν της είπα ότι αυτές είστε και τίποτα παραπάνω προσβλήθηκε κιόλας....
Πουτάνες στο κορμί αλλά πιο πολύ πουτάνες στην ψυχή. Δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες για το τί άλλο είπωθηκε, να πω μόνο πως στο τέλος κατάλαβε ότι μάλλον έκανε μαλακία σε λάθος άτομο όταν έφευγα και ήμουν λίγο στ'αρχίδια μου και της έλεγα ότι από την αλήθεια και από τις πράξεις μας δεν ξεφεύγει κανείς, αλλά η συγνώμη που μου ζήτησε στην πόρτα ήρθε λίγο αργά, και εντελώς ανουσια καθώς ο πραγματικός θεός της, το παραδάκι, αναπαύονταν σε κάποιο τσεπάκι στις αποσκευές της.

Έχω ξενερώσει εντελώς εδω πάνω Θεσσαλονίκη.....και εκτίθεμαι μόνο εγώ στους νταβάδες χωρίς λόγο...πήγε ο άλλος στο άλλο το μπαζό και της έβαλε 8...Λύπη Πόσα πλήρωσες δεν έγραψες όμως....

Καλά βόλια σε κανέναν...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, wired77 και 61 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2018
Aυτες τις κουτοπονηριστηκες μαγκιες δεν τολμουν να τις
κανουν ομως στους δικους τους αντρες στην χωρα τους γιατι πεφτει σφαλιαρα.. Ματάκι
Βρηκαν εδω εμας τους μακακες τωρα και αλωνιζουν.. Money Mouth
15 Μαρτίου, 2018
Σε νιωθω και σε συμπονω φιλε μου..τα ιδια τραβαγα και γω πριν κατι χρονια οταν πηγαινα με επαγγελματιες..απορω πωε δεν της πεταξες το λίστεριν στην μαπα οταν σου πε να πλυνεις το στομα σου..τεσπα δες το σαν εμπειρια μονο να μην κολλησες και τπτ..ευχομαι την αλλη φορα νασαι πιο τυχερος..Γερο-μύστης
L
loafer
15 Μαρτίου, 2018
το γαμηδι προσεβαλλε τον Συναγωνιστη ΜαλλιαΘυμός.αυτο ειναι προσβολη προς ολουςΘυμός
Κανεις ραντεβου μαζι της μεχρι να βγει στην ζητα Μοναστηριου εξω απο τον σταθμο για 2 ευρω την πιπαΘυμόςΞεκωλιαραΘυμόςΘυμόςΘυμός
15 Μαρτίου, 2018
Ο ευχαριστημενος θα το πει σε 3 και ο δυσαρεστημενος σε 13. Ναι!
15 Μαρτίου, 2018
Στην χώρα τους μούγκα στην στρούγκα, γιατί δεν τις παίρνει να τα κάνουν αυτά ..
Εδώ μας το παίζουν μη μου άτπου, γαλλικά και πιάνο. Λύπη
P
pokerFace
15 Μαρτίου, 2018
αδελφε ετυχες απλα σε αντιληψη "κρυφοβιζιτας πανεπιστημιου"Μαλακία ...Γερο-μύστης ξεκινα τις μασαζοδρομιες, βρηκα την ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ σε φτηνοτερες τιμες
H
HarisGB
15 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ μύσtη....Money MouthMoney MouthMoney Mouth Η κατάσταση είναι απερίγραπτη εδω πάνω. Λες να δώσεις κάτι παραπάνω για να ξεφύγεις από τα στουντιοκόριτσα και πέφτεις σε τέτοια γίδια...ΕΛΕΟΣ
16 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακι, απλα διπλα σου εχεις FYROM και Βουλγαρια..Τι σκας, πας εκει σε λιγη ωρα οσο κανω εγω Αγ Παρασκευη Νεο Κοσμο και κανεις τη δουλεια σου αξιοπρεπεστατα ;)
H
HarisGB
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8