Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 104830
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινή "καταδρομική" για γνωριμία με το νέο "ίδρυμα" της οδού Σολωμού. Στην υποδοχή η γλυκύτατη κυρία Λίζα (ή Ελίζα? δεν το συγκράτησα) μου παρουσίασε 3 κοπέλλες: Την Άννα, δίμετρο αστέρι αλλά δεν παρείχε υπηρεσία στοματικού ακα, την Μαίρη, Ελληνίδα 35άρα κατά δήλωσιν της (ίσως κάτι παραπάνω αλλά ουδέν πρόβλημα) και μία μικρούλα χαρωπή αδυνατούλα, της οποίας δεν συγκράτησα το όνομα και η οποία επίσης δεν προσέφερε την παραπάνω υπηρεσία. Κατέληξα στην πολύ όμορφη και ευγενική Μαίρη και τώρα που διάβασα την προηγούμενη κριτική του συναγωνιστή οφείλω να συμφωνήσω απόλυτα! Δεκτική σε χάδια, το πεντακάθαρο νινάκι υγραινόταν ασύστολα ανταποκρινόμενο στα (έμπειρα! Χαχαχα!) χάδια μου, και μετά από λίγο μασάζ το οποίο δεν πρόλαβα να δοκιμάσω ιδιαίτερα (δεν είχα πάει γι αυτό άλλωστε!) περάσαμε στον πεοθηλασμό με ταυτόχρονη δακτυλοσκόπηση εκ μέρους μου. Είναι γεγονός ότι όταν βλέπω (και νιώθω) στο χέρι μου την ανταπόκριση γίνομαι τούρμπο οπότε το μοιραίο επήλθε σχετικά γρήγορα. Μόνη παράκληση της Μαίρης να μη τελειώσω μέσα στο στόμα, απαίτηση την οποία βρήκα εντελώς δίκαιη. Συνολικά μία καλή συνεδρία!
Καλή συνέχεια σε όλους.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
519
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, muffer35, loafer και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού