Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στον οικο μιας και ενημερωθηκα οτι βρισκεται εκει μια πιπινα Μολδαβη.
Η Ροδίκα ειναι μια μελαχρινη πιπινα 19 ετων οπως ειπε αν και μοιαζει για μερικα χρονια μεγαλυτερη.
Το προσωπο της χαρακτηριστικο Μολδαβεζικο με ομορφα πρασινα ματια.Εχει 2αρια ελαφρως κρεμαστα αλλα οχι
νερουλα βυζια και ομορφα καπουλια με καλη ποιοτητα δερματος αν και δεν ηταν απαλη και τρυφερη οσο περιμενα.
Η κορασιδα δεν γνωριζει Ελληνικα παρα μονο τα εντελως βασικα.Εισοδος στο δωματιο οπου με βρηκε να καθομαι στο κρεβατι.
Εκατσε διπλα μου και εσκισε την καποτα για να μου την περασει στο πεος, προκαταρκτικα -μηδεν-.
Μου περασε καποτα και αφου ξαπλωσα μου πηρε πιπα χωρις βαθια μπασιματα, μια ελαφρως αεροπιπα.
Της εκανα νοημα να κατσει στα τεσσερα και η Ροδικα πηρε το μαξιλαρι το εβαλε κατω απο τη λεκανη της και εκαστε μπρουμυτα
με το κωλαρι τουρλωμενο και τη μεση σπασμενη.Δε λεω καλη σταση καβλωτικη αλλα εγω ηθελα το κλασσικο doggy style.
Tεσπα της τον εβαλα ετσι μεσα και αρχισα να της ριχνω δυνατο γαμησι. Ειχα πιαστει απο τα καγκελα του κρεβατιου και επαιρνα φορα
και της τον εμπαζα ολο μεσα.Η Ροδικα ειχε βαλει κρεμα αλλα αυτη δεν εκανε αισθητη την παρουσια της μεχρι που την γυρισα
σε κανονικη σταση και μπηκα μεσα της οπου εκει μου φανηκε αρκετα πιο χαλαρη. Συνεχισα να τη γαμαω σε κανονικη σταση σε χαλαρο ρυθμο
ενω ταυτοχρονα εγλειφα και δαγκωνα τα βυζια και τις ρωγες της Ροδικας οπως τρωει το παλιοσκυλο την μπριζολα.Ημουν λιγο βιαιος
με τα βυζια της και η κορασιδα εδειχνε ελαχιστη ενοχληση και με ανεχοταν.Ο ρυθμος ανεβηκε και πλεον ειχα γαντζωθει απο τα μπουτια της
και την γαμουσα δυνατα, η κορασιδα ειχε βαλει τα χερια αναμεσα στο στηθος της και το στηθος μου για να αποφυγει την στενη επαφη με τα βυζια της.
Δε με ενοχλουσε και πολυ και μετα απο λιγο οταν ειπα να τα παρει τα πηρε και δεν τα ξαναεβαλε.Φιλια στο στομα τα απεφυγε σα το διαολο το λιβανι.
Αρκεστηκα να την φιλαω μονο στο μαγουλα και να της γλειφω το λαιμο. Την εχυσα και μετα απο λιγο εφυγε.


Συμπερασματικα η Ροδίκα ειναι μια εμφανισημη πιπινα για 10ρικο και για την περιοχη. Ειναι απειρη στο σεξ και πρωτη φορα κανει την πουτανα.
Δειχνει μικρα σημαδια κλεψιματος αλλα ειναι λογω απειριας και οχι πονηριας.Σιγουρα θα καλυτερεψει και θα αγαπησει τη δουλεια της οταν δει
το πορτοφολι της να γεμιζει 5ευρα. Παντως και στο επιπεδο που ειναι τωρα δεν την λες και πεταμενο δεκαρικο.Ιδιατερη εντυπωση μου εκανε ο υπηρεσιας
με τη βαρια φωνη που αν και αργησα δεν ασχοληθηκε καν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Ροδίκα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.320
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού