Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απόγευμα Δευτέρας και σκέφτηκα να περάσω με την νεαρή μελαχρινή όμορφη Ρωσσιδουλα Καρίνα που είχα δει λίγες βδομάδες πριν και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον.
Έτσι δίνω το 20€ο στην τσατσά με τα γυαλιά και το κοντοκουρεμένο μαλλί που συνήθως είναι ξηγημενη και πάω δωμάτιο.Μετα από λίγο έρχεται η Καρίνα βγάζει αυτό που φορούσε και αποκαλύπτει ένα πολύ καλό σώμα νεανικό κορμί με απαλή λεία επιδερμίδα με γαμάτη αίσθηση για τρελό γλείψιμο όπως και έκανα για λίγο δίνοντας έμφαση στην επίπεδη κοιλιά της και ωραία μικρά αλλά στητα βυζάκια.
Ειχα πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων κάτι που νομίζω πως άρεσε στην Καρίνα που μίλαγε μόνο Ρωσσικα έτσι αυτή δεν χρειάστηκε να κάνει κάποια ιδιαίτερα προκαταρκτικά απλά με φίλησε λίγο στο λαιμό και στήθος κατόπιν μου δείχνει την Καποτά θέλοντας να ρωτήσει πώς ήθελα τσιμπούκι με η χωρίς της λέω με και τότε χαμογέλασε σίγουρα προτιμάει ετσι.Και τώρα αρχίζουν τα περίεργα μου φοράει την Καποτά και αρχίζει αγαρμπο τσιμπούκι με δόντια ενώ μου έπιανε επίσης ατσαλα τα αρχιδια είχε αρχίσει να το κάνει νευρικά εγώ παράλληλα της χαιρετά το μουνι βάζοντας της δάχτυλο επιφανειακά δεν διαμαρτυρήθηκε.στη συνέχεια από μόνη της στήνεται ανοιγει τα πόδια και βαζει λιγο τζελ ενώ της χαιρετά τα καλοσχηματισμένα ποδαράκια τότε καθώς άρχισα τις πρώτες διεισδύσεις αυτή άρχισε να χτυπιέται με γρήγορο Ρυθμό φέρνοντας με δύναμη το μουνι της πιο βαθιά δηλαδή σαν να εκβίαζε το αποτέλεσμα της ολοκλήρωσης πιο γρήγορα και βγάζοντας κραυγές είχε αρχίσει να με ενοχλεί αυτή η νευρικότητα και ο ρυθμος της ενώ πάλι μου τράβαγε τα αρχιδια κάπου εδώ της τραβάω λίγο το χέρι και όπως την είχα εμπρός προκύπτουν μερικά γλωσσοφιλα έντονα κάπως με δάγκωσε στα χείλη και μετα από λίγο τελείωσα.
Γενικά ήταν μια έντονη συνεύρεση με μια όμορφη νεαρή κοπέλα που έδειξε σημάδια έντασης νεύρου και λίγο βιασύνης στο δωμάτιο έκατσα το πολυ10-12 λεπτά ή τσατσά δεν ενοχλήσε.Αν ήταν λίγο πιο κουλ η Καρίνα σίγουρα θα είχα περάσει ακόμα καλύτερα δεν ήταν άσχημα πάντως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, professorx, loafer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού