Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561294
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ελενη την ειχα προσεξει από τις φωτογραφιες και μου ειχε κανει πολύ καλη εντυπωση. Ψιλολιγνη με μοντελισιο κορμι, νέοτατη και ελληνιδα(?), επρεπε σιγουρα να τη συναντησω αφου δεχοταν και στη γειτονια μου. Ένα βραδυ λοιπον που ημουν "εξοδούχος" κατηφορησα στο πολύ γνωστο μου κατάστημα της δαφνης για να τη γνωρισω και από κοντα.

Όταν την ειδα σιγουρα εντυπωσιαστηκα. Από κοντα ηταν ακομα καλυτερη με φοβερο κορμι, γυρω στο 175, πανέμορφα ματια, αερα και ένα γλυκητατο χαμογελαστο προσωπο. Εδωσα λοιπον το αντιτιμο των 50 ευρω (δε δινω ποτε περισσοτερα σε στουντιο) και περασα στο πολυτελεστατο και πεντακαθαρο δωματιο, εκανα το ντουζακι μου και περιμενα ξαπλωμένος στο κρεβατι να ερθει το μωρο. Μετα από λιγο μπηκε στο δωματιο, παντα χαμογελαστη και με τα ματια της να λαμπουν. εχω δει σιγουρα ομορφότερες κοπελες στην καριερα μου, η Ελενη εχει όμως το κατι που σε κερδιζει αμεσως, είναι σιγουρα ερωτευσιμη.

Λιγα προκαταρκτικα για αρχη, χαδακια, φιλακια στο κορμι, στο στομα με απεφυγε και περασμα προφυλακτικου στον όχι τελειως κκαβλωμενο πουτσο μου. Γεγονός είναι ότι στα προκαταρκτικα θα μπορουσε να αφιερωσει λιγο περισσοτερο χρονο. Αυτο που πραγματικα δε μου αρεσε ομωε ειναι οτι πριν την επαφη, απλωσε μια γεναια δωση τζελ στο μουνακι της. Δεν ειπα τιποτα εκεινη την ωρα αλλα σιγουρα ειναι φαουλ, δε δινουμε πενηνταρικα για να κολυμπαμε σε τζελ. Τελικα καναμε δυο στασεις, πρωτα εγω απο πανω και μετα εκεινη στα τεσσερα. Ειχε αρκετα καλη συμμετοχη με βογκητα και το κορμι της, της εριξα και μερικα μπατσακια στον πωπο, δαχτυλακι δε δεχτηκε που πηγα να της βαλω απο πισω. Γενικα ηταν μια καλη συνευρεση, θα μπορουσε ενδεχομενως να βελτιωθει ακομα περισσοτερο σε μελλοντικες συνεδριες, αυτο το τζελ ομως που εβγαλε απο ενα νεσεσερακι που κουβαλουσε, πραγματικα με χαλασε. Αφου τελειωσαμε, εκατσε για κανα δυο λεπτα και αποχαιρετηστηκαμε.

Ο χωρος αψογος, παρκιν λογω της ωρας σχεδον απεξω, ζεστο νερο στο ντους που τιμησα πριν και μετα, παντοφλες και μικρη πετσετα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
808
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, Studio Deluxe, napoleonV1 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού