Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488175
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλέπω καιρό την Αλίσα στις φωτογραφίες και λέω ότι πρέπει να γίνει , περιμένω να βρώ χρόνο να την επισκεφτώ οπότε την βλέπω να δουλεύει και λέω φύγαμε ... Πολύ καλή υποδοχή από την τσατσα κάθομαι και περιμένω το κορίτσι ,βγαίνει και χωρίς σκέψη κλείνουμε ένα απλό γιατί είναι η πρώτη φορά με την Αλίσα , μπαίνω στο δωμάτιο και σε 10 λεπτά έχει έρθει,μιλάμε για ένα μικρό διάστημα και αρχίζω το γλύψιμο , τέτοιο κορμί δεν είναι να μην το γευτείς , μετά αρχίζει να παίρνει πρωτοβουλίες αλλά δεν με έπεισε , βάζει το προφυλακτικό και καβαλάει από πάνω αλλά και εδώ δεν με έπεισε οπότε για να μην ξενερώσω την βάζω στα τέσσερα και μετά από λίγο τελειώνω , με ευχαρίστησε και έφυγε .... Πολλά τα αλλά , ίσως να μην ήταν η μέρα της , δεν ξέρω ,αυτό που μου έβγαλε εμένα είναι ότι πρέπει να έχεις τρελές ορέξεις για να μπεις ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
karanikolos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Τριγγέτα 3, anestis_38, Obi-Wan(1)

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2018
να τρως φολα σε στουντιο σημερα ειναι απαραδεκτο,μαυρισμα μεχρι τελους Μαλακία
S
sex_nightmare
13 Μαρτίου, 2018
Στο απλό σε άφησε να γλειψεις μουνάκι κ σου έκανε ελεύθερο στοματικό? Διόρθωσε με αν κάνω λάθος.Χμμμ;
14 Μαρτίου, 2018
ε οχι και φόλα το Αλισάκι με την γυμναστηριακή σωματάρα, την μεγάλη εμπειρία και την πολλή καλή συμπεριφορά.....μια χαρά κοπέλα είναι......για παραπάνω πας σε callgirl
14 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι
14 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα έλεγα φόλα,απλά με την εμφάνιση της περιμένεις κάτι παραπάνω και στα του αγώνα,βέβαια μία φορά την έχω επισκεφτεί αν γίνει και δεύτερη επίσκεψη θα έχω πιο ολοκληρωμένη άποψη , ίσως όπως είπα ίσως να μην ήταν η μέρα της ...
01 Απριλίου, 2018
Η προσωπική εμπειρία και οι κριτικές όλες καταλήγουν στο εξής συμπέρασμα: ξεπέτα. Κρίμα το κορμί. Στο μπλα μπλα καλή είναι πάντως, αλλά δεν πληρώνουμε για να συζητάμε
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6