Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την τατιανα την εχω παρει 2-3 φορες ολο το 2017, μονο η πρωτη επισκεψη ηταν εντυπωσιακη,η επομενες φορες δυστηχως η μια χειροτερη απο την αλλη

Μια κοπελα η οποια δεν γουσταρει αυτο που κανει,εργαζεται οταν εχει περιοδο (απαγορευεται η γυναικα να γαμιεται οταν εχει περιοδο Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία) συνοπτικα να λεει οτι οταν εχει περιοδο της φταινε ολα και εχει νευρα,τι φταιει ο πελατης να τρωει την ξινιλα?Μαλακία

τεσπα,ανεβηκα στον οροφο,δεν ηταν στο ισογειο με την φουξια/μωβ πορτα, εκανε σαλοναρισμα ,εχει παρει καποια κιλα στην μεση και στο κωλαρακι που ειναι το δυνατο της σημειο

καυλωμενος και εγω, μπηκα κατευθειαν,η τσατσα ευγενικη αρκετα και οχι ξινη

Η τατι δεν αργησε να ερθει, ειναι λιγο πλυν αυτο διοτη εγω θελω να πλυνω λιγο τα γεννετικα,τα ποδια,και να ξαπλωσω ,λογικο μετα απο ωρες βολτας, η εργασιας, ο ανθρωπος να μυριζει,ανθρωπινο ειναι,αλλα αυτο υσχιει και για της κοπελες Ματάκι

Βαριεστημενο υφος,μου ανεφερε παλι περιοδο,εχω περιοδο ξανα σε λιγες μερες Μαλακία
Ελεος εις το τετραγωνο Κεφάλι σε τοίχο!
Mε ξαπλωσε,καναμε ενα 69,παλι καλα εχει ομορφο και καθαρο μουνι,πιπα ηρεμη και καλη ,δυστηχως μου τα χαλασε επειδη της ζητησα να κατσει πανω μου και οτι ποναει πολυ επειδη την εχω χοντρη ( λιγο περισσοτερο απο τον μεσο ορο την εχω σιγα ) την γυρναω στα 4,ωραιο στησιμο γενικα,ωραια κωλαρα,αλλα δυστηχως μου ηρθε μια εντονη μυρωδια,οχι απο μπροστα γιατι καναμε 69 και θα το χα καταλαβει,απο την πισω πορτα ισως
Την σφυροκοπησα αρκετα,καποια αληθοφανη βογγητα ,ωραιο στησιμο
αλλα πολυ τυπικο γαμησι,χωρις χημεια και παιχνιδι οπως η τζενη απο φωκαιας 17

Το κοριτσι απλα δεν γουσταρει,γιατι εμφανιση εχει,λιγο χωριατοφατσα το προσωπο της,αλλα εχει γλυκο προσωπο,και ωραιο σωμα

Δυστηχως εχει μια κυνικη συμπεριφορα ,μια αλλη φορα που πηγα να μπω μαζι της,εβριζε στα ρωσικα χωρις λογο το γνωστο σουκα στα ρωσικα πως το λενε,επικαλεστικε παλι περιοδο ΜαλακίαΜαλακία

Μια μετρια κατασταση δυστηχως,μου αρεσει το σωμα της παρα πολυ,λιγο καλυτερη φατσα οχι σαν εμφανιση,σαν χαμογελο να ειχε θα εκανε θραυση

υπηρεσιες μετριες,ουτε κωλο,ουτε ελευθερο στοματικο, στασεις οχι ολες μονο οταν αυτη εχει κεφια,ουτε κανα 2 φιλακια στο στομα,τιποτα

Φυσικα το κορυφαιο,δουλευει με το ρολοι στο χερι,το γνωστο βηχα /σημα εκανε η τσατσα και μου ειπε πως πρεπει να φυγει, ε που να χυνα ρε παιδια,οχι εκεινο,οχι το αλλο Κεφάλι σε τοίχο!

Μια αξιοπρεπης εμφανιση με δυνατο σημειο τον κωλο,με μετριες υπηρεσιες,και κατω θα ελεγα..

Υπηρεσιες μεταξουργειου μην πω...

Αυτα απο μενα,μην πετατε τα λεφτα τσαμπα ρε παιδια,δεν ειναι πολλα τα 20 ευρω,αλλα μερικοι δεν εχουν ουτε αυτα

με αυτην την κριτικη βαζω ταφοπλακα δυστηχως,δεν θα την ξαναπαρω,ας μην ημεθα υποκριτες και κρινουμε αρνητικα και παμε ξανα για επισκεψη μπας και βελτιωθει,το προσπαθησα αρκετες φορες,αλλα δυστηχως γιοκ

αυτα απο μενα

Καλα γαμησια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, rantanplangr30, topscorer και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2018
Έτσι ακριβώς. Αποστειρωμενο γαμήσι με το ρολόι στο χέρι. Κρίμα το κορμί.
13 Μαρτίου, 2018
Πού σου ήρθε να πας σε αυτήν; Έχει τουλάχιστον 5 καλύτερες επιλογές η Φυλής αυτή τη στιγμή.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2