Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564227
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Κριτική αφορά την Κιάρα την Γερμανίδα και η επίσκεψη έγινε στο Τριγγέτα με 50άρικο. Λοιπόν, αν και με αρκετή καθυστέρηση γράφω η Κιάρα ναι θα μπορούσε να είναι ένας λόγος να αρχίσει κάποιος να γράφει... Όχι ποιήματα για την εμφάνισή της, οκ μην το γαμάμε κιόλας, αλλά για τους τρόπους και το σαβουαρ βιβρ που έχει αποκτήσει στην τρούμπα της ευρώπης που την ξέβρασε κατά δώθε. Δεν είμαι και πολύ της λεπτομέρειας αν και θα ήταν δύσκολο μετά από τρίμηνο από τότε που μου το έστησε πιο πολύ θα σταθώ στα συμπεράσματα μου.
Η κοπελιά ήταν ειρωνική, προκλητικότατη στα όρια της παράνοιας δηλαδή πραγματικά δεν πιστεύω ότι στέκει καλά στα μυαλά της. Ψάχνει απλά να κάνει ξεπέτες, αρπαχτές. Το κορυφαίο ήταν στο τέλος ενώ εγώ είχα κάνει όλη τη δουλειά Κατσικογάμης που ενώ πήγα να την χαϊδέψω ίσα ίσα στο κεφάλιΈρωτας αυτή γυρνάει και μου λέει, ναι λες και είμαι ο σκύλος σου. Όχι πες μου εσύ τι κατάλαβες;Κεφάλι σε τοίχο!
Μιλάμε ο ορισμός της ανοργασμικιάς, φάτσα γλυκιά και ψυχή χειρότερη του χιμλερ, σαν βασανιστής της γκεστάπο. Φυσικά δεν βγάζω το συμπέρασμα από μία μόνο κουβέντα. Οκ θα μπορούσε να πει κάποιος ότι μπορεί να είχε κακή μέρα αν και εγώ θα ήθελα να το επεκτείνω και κακό χρόνο να 'χει.Καπέλο
Αν σας περισσεύουν 50 ευρώπουλα βγάλτε τα από την αριστερή σας τσέπη, βάλτε τα στην δεξιά και ... Μαλακία ...καλύτερα θα περάσετε αφήστε που θα ενισχύσετε την εγχώρια οικονομία. Αν θέλετε να κρατήσετε κάτι από όλο δαύτο ... μακριά από Κιάρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mauros gatos(1), Manager69, Α-Ω και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2018
Ενταξει Γερμανιδα ειναι η κοπελα...τι περιμενες? Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1