Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπέρα στους συναγωνιστές... να αφήσω και εγώ την εμποιρία μου για την κορασίδα.....
Σύναντηση στο κέντρο.. η κοπέλα ήρθε ακριβώς την ώρα που είχαμε συμφωνησει και ακριβώς με οτι είχα ζητήσει..... (Την αμφίεση γόβα ζαρτιέρα) την οποία τοποθέτησε στο δωμάτιο.
Συναντησα ένα όμορφο πλάσμα δροσερό και νεαρό... απαλό δερματάκι... αλίμονο βέβαια στα 21 της για κάτι διαφορετικό. Οι φωτογραφίες αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα αν καιδεν δείχνουν το όμορφο προσωπάκι της.

Σώμα άψογο, στήθος πλαστικό για εμένα καλοφτιαγμένο ( περι ορέξεως κολοκυθόπιτα) και απίστευτο κωλαράκι....

Σε ότι αφορά τον αγώνα ήρθε με πολύ διάθεση δεν πρόλαβε να βάλει τις ζαρτιέρες και να τον πάρει στο στόμα απο μόνη της.. αφου με πλάκωσε στα γλωσσοφιλα.... ο αγώνας τελείωσε μπαμ μέσα της, και πολυ αντεξα μετά απο αυτό το θεικό τσιμπουκι..... Αυτό που μου έκανε εντύπωση και πολύ θετικο ήταν οτι μετά τα αμφότερα ντουζάκια μου όρμηξε για τον δευτερο γύρο στο οποίο ομολογω την κουρασα..... να με ανεβάσει (δική μου κουραση νηστικος).. η μικρή δεν το έβαλε κάτω και την ξαναπήρα στα 4 με θέα στο καθρέφτη να βλέπω το σκηνικό τσόντας.... δυνατό χτύπημα και αμοιβαίο τελειωμα.... Μπράβο της εγω δεν πίστευα στον εαυτό μου....

Λίγο σοσιαλ και υποσχέσει για επανασυνάντηση....

Συνοψίζονταςομορφη γυναικα, καλό παιδι, ακουραστο και με καλή διαθεσh


Διαβάζοντας και τις κάτωθι κριτικές θεωρώ οτι αν της φερθείς εντάξει θα στο ανταποδώσει..... εγω πέρασα καλα και θα το ξαναδώ το μωρό αλλα με μια διαφορά

Την επόμενη θα είμαι ξεκούραστος και θα την πάρω για παραπάνω ώρα.... εχουν δίκιο οι συναγωνιστές μια ώρα δεν φτάνει με αυτό το κορίτσαρο, θα θελετε και αλλο....

αυτά απο μένα a ξέχασα η βαθμολογια φυσικά και ειναι ανώτερη απλα το σύστημα δεν μου επιτρέπει παραπάνω... Αριστα 10' το μικρό

Good Night and Good Lack.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
angel23
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
246
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PhantomQ, muffer35, R0NiN και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2018
Σε αρκετά σημεία ο σχολιασμός πιστεύω ότι είναι επιτηδευμένος. Θεωρώ πως κοντεύεις να ξεπεράσεις τον Hans Christian Andersen, Καπέλο
Z
z4
13 Μαρτίου, 2018
αρχηγε που μπορω να τη βρω τη κορασιδα...ευχαριστωΠροσκύνημα
15 Μαρτίου, 2018
δες πμ
J
john100
21 Μαρτίου, 2018
Που μπορούμε να την βρούμε την κοπελιά Έρωτας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4