Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133708
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ημερομηνια ενδεικτικη

ευκολη συνεννόηση με τογραφειο κ σκαει η λιλα ντυμενη ομορφα με ενα κολλητο τζιν που διεγραφε η απιστευτη κωλαρα της κ ενα μαυρο μπλουζακι. γνωριμια οπου με τη μια νιωσαμε πολυ ανετα ο ενας με τον αλλο. γδυνεται το καυλακι κ παει για ντουσακι. σκαει ολογυμνη κ ορμαει απευθειας στον πουτσο μου. πολυ ωραιο γλυψιμο με φουλ φτυσιματα κ φοβερη χρηση γλωσσας. να ξεκιναει απ το κεφαλι να κατεβαινει μεχρι τον κορμο. ξανα πανω στο πουτσοκεφαλο, κατω τωρα μεχρι τα αρχιδια να πιπιλαει κ να τα φτυνει. αυτο συνεχιστηκε για αρκετη ωρα. το μονο παραπονο μου ειναι οτι δεν οσο κ αν πιεζε η κοπελα τον πουτσο δεν μπορουσε να τον καταπιει ολο. δεν εφτανε κατω απτα μισα αλλα τι να κανουμε δεν ειναι δικο της φταιξιμο.εχει μικρο στοματακι. στησιμο στα 4 κ αρχιζω να χωνω με τη μια πολυ δυνατα γιατι οταν βλεπεις τουρλωμένη τετοια κωλαρα ξυπναει κατι αγριο μεσα που κ να ποναει η γκομενα δεν εισαι διατεθιμενος να σταματησεις. χυσιμο ενω της τραβαω τα μαλλια κ χωνω χαστουκια στα κωλομερια της. break για τσιγαρο κ κουβεντουλα που τα λεγαμε πολυ ωραια καθοτι ταιριαξαν οι ηλικιες μας αφου κ εγω δεν ειμαι κ πολυ μεγαλος κ κανω αρκετα παρομοια ζωη μαζι της. παω για ντουσακι κ μου κανει ερχομαι κ γω. αρχιζει να με μπανιαριζει η ατιμη κ αφου πλενει καλα την πουτσα μου πεφτει στα γονατα κ αρχιζει να με πιπωνει. βγαινουμε εξω κ τησ λεω να στηθει στα 4 κ να σπασει τη μεση οσο πιο πολυ μπορει.οταν λεω οτι το μουνακι της κοιτουσε ταβανι δεν υπερβαλω καθολου. τετοιο στησιμο μαγκες δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου ουτε καν σε τσοντα. παω να χωθω κ δεν εφτανα κ σκαμε κ οι 2 στα γελια. εεεεμ, μου κανει εσυ ζητησεςνα τον τουρλωσω οσο παει. γελαω k της κανω το χω μεινε ετσι.την καβαλαω απο πανω κ αρχιζω να γαμαω καθετα ενω ταυτοχρονα παιζω με τα βυζακια της η της χωνω δαχτυλα στο στομα να τα γλυφει. αφου γαμαω ετσι κανα 10λεπτο την ξαπλωνω μπρουμυτα κ συνεχιζω να την γαμαω δυνατα κ αυτη να βογγαει κ να μου ζηταει να της τον χωνω πιο βαθεια. την ξεσκιζω ετσι για λιγη ωρα κ μου ζηταει να χαλαρωσω λιγο γιατι αρχισε να ποναει το μουνι της, εγω υπακούω κ αρχιζω να την γαμαω πιο αργα ρομαντικα κατι που μου αρεσει εξισου με το αγριο σεξ. η του υψους η του βαθους οπως καταλαβατε. συνεχεια ιεραποστολικο που μου ζηταγε να την πιανω απτο λαιμο κ να φτυνω στο στομα της. next stop cowgirl να κοπανιεται πανω στον πουτσο μου ποτε αργα ποτε δυνατα κ γω να μην χορταινω νατης χωνω σφαλιαρες στον κωλο τον οποιο ειχα κανει κατακοκκινο. ελα να σε τελειωσω μου κανει κ βγαζει καποτα κ αρχιζει ενα ωραιο γλυψιμο κ γω αραχτος να την βλεπω. οπως μου παιρνει πιπα συμβαινει το τοπ, σκαει τηλ η πρωην, το βλεπω κ το ακουμπαω ξανα στο τραπεζακι διπλα. ποιος ειναι μου κανει, η πρωην μου της απανταω, σηκωσε το τωρα μου λεει κ παιρνει ενα ναζιαρικο χαμογελο. κγω να μιλαω με την μαλακω κ το πιπινι απο κατω να γουσταρει κ να γελαει ενω με πιπωνει. ενω πλησιαζω στην κορυφωση το κλεινω κ της τα δινω στο στομα κ μετα πηγε να τα φτυσει.πηρε δωρακι χαιρετησε κ ενω εφευγε εφαγε κ μια τελευταια σφαλιαρα στο κωλο. αυτα απο μενα. το κοριτσακι αξιζει να το παρει κανεις. σε καμια περιπτωση δεν το μετανιωνεις. απο οτι καταλαβα απλα εχει κανει το χομπι της επαγγελμα κ γουσταρει να τον τρωει κ να βγαζει καλα φραγκα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
duckyduck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, borbi2525, zaloggos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού