Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189057
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
10.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Εχω παει πολλες φορες στο συγκεκριμενο και εχω περασει απιστευτες καταστασεις,προσφατα πηγα χτες το βραδυ στις 1 η ωρα ειχα κανονισει με μια παρεα ενεργητικων αντρων τεσσαρων ατομων.πηραμε δωματιο με καναπεδες κ 2 τσοντες με τραβελια,οι τυποι με το που εκατσαν κατεβασαν τα παντελονια τους για να ειναι ετοιμοι για μαλακια,εγω ειχα ξαπλωσει στο πατωμα με θεα το κορμακι μου,φορουσα σεξυ εσωρουχα ζαρτιερες δυχτυοτο στρινγκακι ψιλοτακουνες γοβες.Μεσα στο μισαωρο της ταινιας εδειχνε ενα τραβελι με 2 ψωλαραδες ο ενας να το γαμαει κ εναν να τσιμπουκωνει,εκεινη την στιγμη αρχισα να φτιαχνομαι κι εγω,σηκωθηκα ορθια και εκατσα αναμεσα τους,αρχισα με τα 2 μου χερια να παιζω να καυλια εκ των δυο γαμιαδων μου και ταυτοχρονα να τους παιρνω τσιμπουκι,μετα σηκωθηκα κατεβασα το στριγκακι μου και εκατσα στο πατωμα στα τεσσερα με την τρυπουλα μου καυλωμενη απο τις δονουμενες μπαλιτσες που ειχα χωσει μεσα πολυ ωρα.η ταινια ειχε φτασει 45 λεπτα και αρχισα να τους τσιμπουκωνο και τους τεσσερης ταυτοχρονα,μετα απο ενα 20 λεπτο τελειωσε η ταινια κι'αυτοι τελιωναν ενας ενας μεσα στο στομα μου,σηκωθηκα να βαλω την δευτερη ταινια που ειχε παρτουζα με 2 τραβελια.Τα παιδια ηταν φουλ καυλωμενα και ηταν ετοιμα να με γαμησουν.αφου ξεκινησε και η δευτερη ταινια εδειχνε 3 τραβελια με 10 ψωλαραδες ετοιμα για τσιμπουκωμα και ξεσκισμα,εγω εκατσα στα 4 και σηκωθηκαν και οι γαμιαδες μου,σιγα σιγα εβγαλα τις μπαλιτσες μου απο τον πατο μου και ημουν ετοιμο να τους φαω και τους τεσσερης,ο πρωτος που με καρφωσε χωρις προφυλακτικο ειχε και το ποιο μεγαλο καυλι,μπαινοβγαινε για λιγο αργα αλλα μετα με γαμουσε πολυ γρηγορα και δυνατα,ηρθαν και οι αλλοι τρεις ο ενας μετα τον αλλον με καρφωναν αγρια και μου σκιζαν το κωλαρακι μου ολοι τους χωρις προφυλακτικο,λιγο πριν το τελος τις ταινιας μου ζητησαν να με γαμησουν 2 μαζι ταυτοχρονα,τελικα το δοκιμασα,μετα απο πολυ κοπο με γαμουσαν 2 μαζι ταυτοχρονα κι'εγω ουρλιαζα σαν πουτανα,με γαμουσαν και οι τεσσερης με 2 καυλια μεσα στο κωλαρακι μου,τελικα μετα απο κανα δεκαλεπτο εχυσα,οι κωλοτρυπιδα μου ειχε γινει σαν μουνι,η ταινια αρχιζε και τελιωνε,σηκωθηκα ορθια και φωναξα στα παιδια να μπουνε μεσα να με γαμησουν για λιγο και να με χυσουν μεσα στον πατο,μετα απο 15 λεπτα κι'αφου η ταινια ειχε τελειωσει ο ενας μετα τον αλλον τελειωνε μεσα στον πατο μου...τελικα παιδια περασα υπεροχα και δεν ηταν η πρωτη φορα, συνιστω σε ολα τα αγορακια που νιωθουν κοριτσακια ειναι το καλητερο μερος για μαλακια,τσιμπουκι γαμησι,εχω κανει τα καλητερα γαμησια εκει μεσα.ελπιζω να με ακουσεται και να πατε,θα περασεται την καλητερη φαση της ζωης σας,φιλακια σε ολους!!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2018
elina_26x_cd
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, pablo michel, mouni_lover και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2018
πηγες ετοιμη ντυμενη ή αλλαξες εκει? εχει χωρο για να ντυθει και να βαφτει καποια εκει?
13 Μαρτίου, 2018
Μετά σου λέει. Προφύλαξη παντού! Γαμάτε τώρα τις γυναίκες και τις γκόμενες σας!
(Updated: 09 Απριλίου, 2018) 14 Μαρτίου, 2018
πόσα κιλά AIDS έχεις ρε φίλε? Χμμμ;
17 Μαρτίου, 2018
Γινανε στα αληθεια ολα αυτα?
24 Μαρτίου, 2018
Τύπισσα πρέπει να τους είχες τεράστια ανάγκη τους κρεμπιέδες των τυπάδων Ναι!Ναι!.Έχω μια υποψία ότι ήταν σκουρόχρωμοι πάντως Money MouthΕμμμμ
09 Απριλίου, 2018
ακου τι λεει το ατομο!!! και οι τεσσερις με γαμησαν χωρις προφυλακτικο!!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΧΧΧ malaka mouuuuuuu!
K
kendavros
14 Σεπτεμβρίου, 2018
ένας γαμά, τρείς πεθαίνουνΚεφάλι σε τοίχο!
13 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν οι γαμιαδες ηταν αραπαδες,ο βρεγμενος τη βροχη δεν τη φοβαται,εχουν ηδη ολο τον ατλαντα της μικροβιολογιας,και πλεον κι εσυ φιλεναδα.
24 Ιανουαρίου, 2021
εχω ρουφηξει πολλες πουτσες εκει μεσα.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9