Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Bianca μελαχρινη γλυκουλα με μικρο για τα γουστα μου στηθος αλλα πολυ σφηχτο και ωραιο στην αισθηση!!tattoo αναμεσα απο τα στηθη της και εκφυλο βλεμμα!!λιζα πιο κοντα στα γουστα μου με μεγαλυτερο και πιο απαλο και πεσμενο στηθος με πολυ ωραια ποδια και αρκετα ναζιαρα!!!δεν περιμενα οτι θα περασω καλα λογω κακης προηγουμενης εμπειριας στον εν λογω οικο αλλα τα κοριτσια με διεψευσαν!!! Καλο στοματικο παντα με προφυλαξη και απο τις 2 πρωτα η bianca η οποια μετα ανεβηκε απο πανω μου σε σταση cow girl ενω η Λιζα μου εδωσε απλοχερα το υπεροχο στηθος της για γλυψιμο κοιταζοντας με καθως την εγλυφα!!!οταν ζητησα απο την μπιανκα να αλλαξω και να ερθει η λιζα μου ειπε οτι θελει κι αλλο σε αλλη σταση!!!οποτε γυρισαμε σε ιεραποστολικο οπου η λιζα χουφτωνε το στηθος της μπιανκα κι εγω εμπαινα βαθεια μρεσα της... στο οποιο ειδα αρκετα αληθοφανη ευχαριστηση....μετα ηρθε η σειρα της λιζας να αρχισει το στοματικο με εμενα στα γονατα και εκεινη επισης απεναντι μου!!!η μπιανκα μοτ παραπονεθηκε παντα με ναζικαι σε ωραιο κλιμα οτι ηθελα πιο πολυ την λιζα αλλα εγω ειπα οτι θελω να τελειωσω με την λιζα και να κοιταζω εκεινη και τοτε χαρηκε!!ζητησα αποντην λιζα να ερθει απο πανω μου και μετα απο 2 λεπτα εφτασε το τελος γλυφωντας το στηθος της μπιανκας!!!και τελειωνοντας μεσα στο ζεστο νινακι της λιζας!!!καθισαμε λιγο ξαπλωμενοι και τα κοριτσια αποχωρησαν με ενα φιλι....ηταν ενα πολυ καλο duo απο τα λιγα καλα που συνανταει κανεις αν θελει να συνδυασει καθαριοτητα οικου ανεσεις ομορφια και υπηρεσιες...καλα γα...ια σε ολους!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λίζα
papakaliatisch10
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
89
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMALILEOS, professorx, alexherpk

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού