Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τσάρκα με τον κολλητό sex volcano στα ντελα της Φυλής.Οταν μπήκα στο ισόγειο στο 69Β είδα την Αρινα που δούλευε παλιά ως Ροντικα σε Κολωνου κ Ιάσωνος στο "ρομαντικό"Μετάξι.Επισης δουλευε ένα φεγγάρι κ στο Φυλής 109.Στο σαλοναρισμα έδειχνε κουμπωμένη αλλά ήθελα να την δοκιμάσω γιατί μου άρεσε εμφανισιακά.Ειναι ξανθιά με πράσινα μάτια,ωραίο πρόσωπο κ κορμάκι.Προκαταρκτικα το μωρό μου έδωσε μερικά γλωσσοφιλα κ συνέχισε να με φίλα στο λαιμό κ στο σώμα.Εγω χούφτωνα το όμορφο κωλαράκι της κ μετά αφού έβγαλε το σουτιέν φίλουσα τα μικρά-στητα βυζάκια της.Στη συνέχεια ξαπλώνω ανάσκελα κ μου κάνει μια ωραία πιπα ακα,βεντούζατη με dt.Καραμπαλινκ δεν έκανε αλλά δεν της το ζήτησα για να δω αν κάνει.Μετα την καλή τσιμπουκοδρομια έβαλε latex κ καβάλησε τον πουτσο μου με καλό ρυθμό ενώ εγώ χούφτωνα τα βυζάκια της.Αλλαγη σε ιεραποστολικο όπου αντέχει το δυνατό πιστονιασμα.Επειτα την γύρισα σε doggy style κ συνέχισα το σφυροκοπημα κ τελείωσα πάνω στο κωλαράκι της!Την καθάρισα με το μωρομαντηλο κ αφού τα είπαμε λίγο το κορίτσι μου είπε καλό βράδυ κ βγήκε από το δωμάτιο.Περασα καλά με την Αρινα κ θα την ξαναδοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.757
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, LanciaRallye037 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2018
Man εξελισεσαι σε ποιητηςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1