Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
....βασικα για αλλη πηγαινα αλλα μια που δεν ητανε αποφασισα πεταξω το εικοσαρικο στο μωρο το οποιο ειναι κορμαρα.Φοραγε ενα ριχτο σιθρου καβλερο το οποιο βρωμαγε τσιγαριλα.Το μωρο δε,πεντακαθαρο.Το μουνακι του ευωδιαστο οπως και αυτη απο πανω ως κατω.Το Χριστινακι για οσους δεν το ξερουν ειναι μια εμφανισιμη κοπελα,χαμογελαστη,με ταλεντο ηθοποιου θεατρου.Αλλα κορμαρα.Με το καλησπερα την βουτηξα και χωθηκα αναμεσα στα ποδια της.Της τραβηξα τον στριγκο και αρχισα να ρουφαω το πεντακαθαρο πραμα της.Θετικη ανταποκριση,ωραια σκεφτηκα απο μεσα μου.Επε θα περασω καλα.Επειτα αρχισε τα θεατρικα αααα ουυυυ μωρο μου και λιγακι ξενερωσα.Με προτρεψε να ξαπλωσω και με ρωτησε πως το θελω το μπουκιτσι.Ανευ ειπα και αφου με καθαρισε με μωρομαντιλο αν και με ειχε προλαβει στο ντουζ.Αφου αρχισε ενα γρηγορο χωρις χερι,να λεμε την αληθεια αλλα πολυ συντομο τσιμπουκι περασε καποτα.Ειχα ηδη ξενερωσει οποτε και εγω αρχισα να την γαμαω γρηγορα στο ιεραποστολικο δικαιο και εντος τριλεπτου κατεθεσα χωρις πολλα πολλα.Μαλλον καταλαβε την ξενερα μου και με ρωτησε ολα καλα εις διπλουν.Εβαλε τον στριγκο της γρηγορα χαιρετηθηκαμε και την πουλεψε.Κριμα.Γιατι την πρωτη φορα που την ειχα παρει ειχα φυγει με αισθημα ευτυχιας και χαμογελο πλατυ.Δεν νομιζω να προτιμηθει ξανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.549
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 loafer, dinos34

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού