Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είπα σήμερα να κατέβω Φυλής για να δω και να δοκιμάσω την περιβόητη Τζένη.Ετσι πήρα το σιδερένιο μου άλογο και τσουπ έφτασα στη Φυλής.Παρκινκ σήμερα εύκολο λόγω Κυριακής.Πηγα κατευθείαν στο 17Β της Φωκαίας χωρίς χρονοτριβή.Ανεβαινω τα σκαλιά και μπαίνω στο σαλόνι.Ευτυχως δεν είχε καθόλου κόσμο.Η τσα2 μου παρουσιάζει την Τζένη.Ψηλη, μελαχρινή, μελαμψή,τσιγγανοβουλγαρα με μέτριο βυζακι και αδύνατο κωλι.Δεν μπορώ να πω ότι έμεινα και άφωνος απ την ομορφιά της αλλά οκ είναι καλό πακετακι εμφανισιακά.Υπηρεσιες ελ.στομ, όλες οι στάσεις κλπ.Δινω το μπλε και μπαίνω.Το δωμάτιο δεν είναι τοπ σίγουρα υστερεί από άλλα στην περιοχή αλλά οκ.Η μικρή αν και δεν είχε κόσμο έκανε κάνα 5 λεπτο να έρθει.Οταν ήρθε την υποδεχτηκα στο όρθιο και αρχίσαμε το παιχνίδι.Ελληνικα ξέρει μόνο μερικές κουβέντες οπότε τα είπαμε στην Αγγλική.Προκατ δεν κάνει αλλά δέχεται οπότε έπαιξα μπάλα εγώ.Στη συνέχεια με ρώτησε πως θέλω την πίπα και είπα ανευ.Αυτη είπε την φράση "I hate that" με νάζι βέβαια αλλά καλό είναι να μην το λέει στον πελάτη να το κρατά για τον εαυτό της.Τεσπα δεν πτοηθηκα οπότε πήρε μωρομαντηλο με σκούπισε και το πήρε στόμα.Η πίπα τίποτα ιδιαίτερο ερασιτεχνικη αλλά και γενικά η φάση ήταν amateur αλλά δεν με χάλασε καθόλου.Στη συνέχεια την γύρισα σε 69 για να σπατουλαρω λίγο το νινακι της.Εκει είδα ότι βελτιώθηκε και η πίπα της.Στο κυρίως πιάτο την έβαλα ιεραποστολικό και την καρφωνα αισθησιακα φιλώντας τα βυζάκια της και γλυφωντας το λαιμό ενώ δεν άργησα να της πάρω και μερικά φιλιά στο στόμα (όχι γλωσσοφιλα βαθειά). Περάσαμε και σε στάση του λωτού μέχρι να έρθει το φινάλε με την μικρή να έχει πολύ ζεστή αματερ συμμετοχή και κανένα θέμα με το χρόνο τουλάχιστον σε λογικά πλαίσια.Πιστευω ότι ο λόγος που έχει γίνει τόσος ντόρος με τη Τζένη είναι αφενός η καλή εμφάνιση και αφετέρου αυτό το χαλαρό αματουριλικη που βγάζει κοινώς δεν είναι πονηρευμενη ακόμα αν γίνει στο μέλλον θα φανεί.Οσο είναι έτσι αξίζει μια επίσκεψη.Καλα βόλια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, Jim25jim, Επιρρεπής και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2018
Σωστός!
Καπέλο
I
ILIAS1339
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1