Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 89 10
Sex Studio 162100
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδυνή επίσκεψη στο εν λόγω μασατζίδικο για να δούμε τι παίζει στα studio της Αριστοτέλους μετά από βόλτα (καφέ-σινεμά) μαζί με κολλητό και συναγωνιστή!!!
Ο χώρος απλά καλός,υποκειμενικά καθαρός (μύριζε άσχημα το ντούς) με εύκολη πρόσβαση μέσω αυτοκινήτου και εύκολο πάρκιν.
Υπήρχαν 3 κοπέλες το οποίο οι 2 ήταν διαθέσιμες:η Ιζαμπέλα και η 2η που δεν θυμάμαι το όνομα της!!!
Η Μαριαλένα ήταν με συναγωνιστή,και θα "αργούσε"..
Φύγαμε για το απέναντι studio,το οποίο για τον χώρο και τα/το κορίτσια/κορίτσι θα αναφερθώ σε άλλη κριτική!!!
Ο κολλητός Και συναγωνιστής μόλις είδε το κορίτσι κατέθεσε το παράβολο και πέρασε.
Δυστυχώς είχε μόνο μία κοπέλα και πήγα απέναντι.Ήμουν Και Τυχερός γιατί είδα και το 3ο κορίτσι (την Μαριαλένα) που επέλεξα.
Συμφώνησα με την τσατσά για πρόγραμμα στα 50€ μισή ώρα!!!

Η Μαριαλένα λοιπόν είναι skinny,με γλυκό αθώο προσωπάκι και βυζάκια που δένουν αρμονικά με το σωματοτυπό της.(γυμνάζεται αρκετά)
Είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο σχετικά ευδιάθετη θα έλεγα με νάζι,αλλά το σχετικά υπνωτισμένο/ψυχρό στυλ επικοινωνίας δε μου ταιριάζει.
Στις υπηρεσίες της προσέφερε Ωραίο,δυνατό, βαθύ Τσιμπούκι με καποτα και Γλύψιμο Αρχιδιών!!!Στα του σέξ:εκεί άρχισαν τα παρατράγουδα.Στήσιμο στα τέσσερα (4),στήθηκε δε μπορώ να πώ,αλλα ζήτησε να μπώ σιγά γιατί πονάει.Κωλοσκάμπηλα όχι γιατί πονάει.Ξενέρωμα!Στήσιμο ιεραποστολικά.Και ενώ την γαμούσα ξίνιζε τη μούρη της ρωτώντας με και περιμένοντας να τελειώσω.Αλλαγή στάσης σε cowgirl Που δεν το χει!Περνάει η ώρα μου λέει και θα πάμε σε άλλο πρόγραμμα.Στήσιμο στα τέσσερα (4) Άγριο Σφυροκόπημα όπου Έχυσα στα Κωλομέρια Της!!!

Αν όμως ψάχνεται κάτι καλό για το κρεβάτι καλύτερα προσπεράστε!!!
Συνήθως δεν είμαι καυστικός στα λεγόμενα μου απλά για εμένα ήταν μία τελείως αδιάφορη συνάντηση η οποία ησυμπεριφορά της μου φάνηκε βαριεστημένη ή σαν να κάνει αγγαρεία, που θα μπορούσα να είχα ένα άλλο μωρό σε αυτά τα λεφτά και να περνούσα ζάχαρες με Καλύτερες Υπηρεσίες!!!

Το μόνο θετικό ότι μπορείς να συζητήσεις μαζί της, αλλά δε με ενδιαφέρει διότι την κάλεσα για σεξ και όχι για φιλολογικό καφενείο.Και με εξαίρεση το πολύ καλό τσιμπούκι,ήταν ξεπέτα!
Παραπονούταν όλη την ώρα και με ρωτούσε συνεχώς αν κοντεύω να τελειώσω.

Επίσης, δε συνίσταται σε όσους αναζητούν hardcore PSE!!!

Δεν πρόκειται να τη συναντήσω ξανά ούτε να την συστήσω σε κάποιο άλλο.
Γράψτε Κριτικές Σώζουν Τσέπες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mauros gatos(1)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού