Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 369769
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Φτάσαμε λίγο αργά στο μαγαζί γιατί είπα να πιούμε αλλού πρώτα ένα ποτάκι.
2 ήταν η άφιξη μας και με το μπήκαμε είπαμε μια γουλιά ποτό και βουρ για το Σαββατιάτικο φορτισμα μπαταριών στον ημιόροφο.
Με το που ανεβήκαμε 4 ζευγάρια στο μεγάλο δωμάτιο με ωραίες ανταλλαγές και στάσεις χωρισμένοι σε δύο και δύο ζευγάρια πρόσφεραν ένα ωραίο θέαμα στους παρευρισκομενους και κάνοντας την ατμόσφαιρα πολύ ερωτική κολαζοντας ακόμα και τον πιο νέο swinger.
Στο τρίτο δωματιάκι πάλι αλλά 3 ζευγάρια είχαν βρει το παιχνίδι τους χωρίς να υπάρχει χώρος για άλλους άρα προχωρήσαμε πιο μέσα όπου και εκεί 2 ζευγάρια έπαιζαν και ένα καθόταν όρθιο να κοιτάει.
Πλησίασαμε με την (Τ), και η πρώτη ματιά έπεσε. Μετά μεταφέρθηκαμε στην πρώτη καμπίνα όπου και μπήκαμε σε αναμονή.
Τα παιδιά δεν άργησαν να έρθουν. Ηλικίες 30Γ και 40Α(μα με τίποτα δεν τον έκανες τόσο) όπου και έγινε η γνωριμία και το ξεκίνημα.
Η κοπελα με ωραία πιασίματακια ωραίο μεγάλο στήθος και τέλεια κόκκινα εσώρουχα σετ.
Μέχρι να γδυθουμε οι άντρες οι κοπέλες είχαν αρχίσει να παίζουν με πολλά χάδια και γλύψιματα στο στήθος η μία της άλλης.
Όταν ετοιμάστηκαμε ένα σάντουιτς όρθιο είχε ξεκινήσει εξερευνώντας ο ένας το σώμα του άλλου.
Το παιχνίδι μεταφέρθηκε στο κρεβάτι με την (Τ) να έχει βάλει κάτω και να την γλύφει και η άλλη κοπέλα να έχει και τους δύο μας στο στόμα της από λαμβάνοντας 3πλη ευχαρίστηση.
Με το που μας έφτιαξαν ο φίλος πήγε στην (Τ) καθώς η θέα του τουρλωτου Κωλου της δεν άφηνε περιθώρια για μια ωραία διείσδυση. Η ανταλλαγή έγινε και ο κάθε ένας αφοσιώθηκε με την παρτενέρ του.
Η κοπέλα όπως ήταν ξαπλωμένη μπήκα μέσα της και η καυλα χτύπησε κόκκινο δίνοντας της πολύ πόνο και κάνοντας την να τελειώσει γρήγορα. Τα νύχια της τα έχω ακόμα στην πλάτη μου. Η θέα και μόνο του πλούσιου και σφιχτου στήθους της με έφτιαχνε πολύ (αν και δεν μπόρεσα να το πιάνω σε αυτή την στάση)κάνοντας με να τα δώσω όλα στην διείσδυση . Αλλαγή στην στάση και γύρισμα στα 4 όπου και και εκεί μετά από ένα 5λεπτο δεν άργησε με τέτοια κωλαρα να έρθει το τέλος και των δύο μας.
Η (Τ) ακόμα έπαιζε για κανένα 5 λεπτό όσο εμείς καθόμασταν και τους χάζευαμε να πηδιουνται σε διάφορες στάσεις μέχρι να έρθει το τέλος τους.
Καθάρισμα και κάτω για ποτάκι.
Μετά από 15 λεπτά περίπου ανεβήκαμε πάλι για τον δεύτερο γύρω καθώς η μπαταρία ήταν στα 50%.
Είχε πολύ κόσμο επάνω και ευτυχώς για καλή μας τύχη έπεσε σήμα από τον DJ ότι υπάρχουν και κάτω χώροι και έτσι ο κόσμος ευτυχώς ξεδιαλύνε ώστε να φαίνεται καλύτερα το παιχνίδι.
Επιλέξαμε ένα ζευγάρι όπου ήταν κάποια στιγμή μόνο μετά την απόχωρηση των υπολοίπων στο μεγάλο δωμάτιο. Κοντούλα μικροκαμωμενη με ωραίο στήθος με το δερμάτινο παντελόνι να αναδεικνύει το καλοσχηματισμενο μικρό σφιχτό ποπό της.
Η κοπέλα ήταν σκυμμένη στα 4 και έπερνε πιπα στον δικό της όπου καθόταν στον καναπέ. Κάθισαμε δίπλα και η πρώτη ματιά καλέσματος έπεσε και ήταν θετική.
Ξεκινήσαμε βγάλαμε ρούχα και η (Τ) άρχισε πάλι να την χαϊδεύει. Τα φιλιά στον λαιμό της την ανάγκασαν να σηκωθεί και να γίνει πάλι ένα ωραίο σάντουιτς όρθιο εξερευνώντας για ακόμα μια φορά ο ένας τα προσόντα του άλλου συνεχίζοντας το παιχνίδι των κοριτσιών.
Η κοπέλα ξάπλωσε και η Τίνα την άρχισε σε ένα υπέροχο γλύψιμο όσο αυτή έπερνε πιπα στον δικό της. Πλησίασα και εγώ σιγά μαζί με την Τίνα που ήθελα να την γλύψουμε μαζί και έτσι έγινε. Εγώ γλύψιμο η (Τ) της είχε και δούλευε καλά τα δάκτυλα της,μέσα στο ροζ υγρό μουνακι της.
Ένα μικρό σπρώξιμο σε εμένα από την (Τ) και τα λόγια "την θέλω για λίγο δικιά μου" μετέφερε την (Τ) από πάνω την σε χιαστή τα πόδια τους και στην κυριολεξία πηδοντας την για τα καλά.
Δεν άντεξα στο θέαμα και το χέρι μου δεν άργησε να μπει ανάμεσα στα μουνακια τους χαιδευοντας της (Τ) ποιο πολύ ξέροντας ότι μια μικρή πλημμύρα υγρών θα έρθει να φτιάξει ακόμα ποιο πολύ την διάθεση όλων μας.
Έτσι και έγινε μετά από λίγο, φέρνοντας περισσότερη διάθεση για ανταλλαγή όπως και έγινε.
Φόρεμα προφυλακτικου και στήσιμο και οι δύο ταυτόχρονα στα 4 τις κοπέλες δίνοντας πολύ δυνατό σφηροκοπημα για κανένα 10λεπτο. Καθισμα στο καναπέ τα κορίτσια και τελείωμα στα στόματα τους για μια ωραία υγρή απόλαυση.
Ντυσιμο κάτω για γνωριμία και λίγο ποτάκι καθώς η ώρα είχε πάει 5 και είχαν μείνει 7-8 ζευγάρια.
Αν και πολύ κόσμο 70+ ζευγάρια τελικά όλοι βρήκαν την άκρη τους.
Παιδιά και κάτω έχει 2 χώρους ωραιους για παιχνίδι μην το ξεχνάτε.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos708, satyrus, mariad83 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2018
Τουλαχιστον μαθαμε οτι την (Τ) την λενε Τινα Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1