Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653054
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την μεγάλη επιτυχία γνωστού καλλιτέχνη ξεκινάω τη κριτική μου για την Μαρίνα....Ναι είναι ένα απ΄τα τραγούδια που πολλές φορές ο τίτλος του μου έρχεται στο μυαλό...Έτσι και με την περίπτωση της Μαρίνας....
Ας μην σας κουράζω με τραγούδια και επιτυχίες καλλιτεχνών και ας επικεντρωθούμε στην ουσία....
Η Μαρίνα δουλεύει αρκετό καιρό στο παραπάνω ίδρυμα το οποίο το τελευταίο διάστημα με έχει "μόνιμο θαμώνα"....Κι όμως κάθε φορά που επισκεπτόμουν το ίδρυμα η Μαρίνα ή θα έλειπε ή θα ήταν σε πρόγραμμα ή θα ανέβαινα κατευθείαν στον έκτο όροφο κάνοντας "παράκαμψη" δίχως να την δω....
Να λοιπόν που αυτό το Σάββατο στάθηκα τυχερός και την πέτυχα στο ίδρυμα σε μεσημεριανή επίσκεψή μου....

Υποδοχή από την υπηρεσία και αναμονή στο σαλόνι.Παρέλασαν αρκετές κοπέλες,για Σάββατο είχε πλήρες πρόγραμμα....Όλα τα δυνατά "χαρτιά" του μαγαζιού εργαζόντουσαν....Ανάμεσα τους και η Μαρίνα την οποία επέλεξα για τα ενδότερα....!Δεν θα σας την περιγράψω καθώς έχει γίνει και παλαιότερα από αρκετούς συναγωνιστές....Πρόγραμμα μίας ώρας λοιπόν και βουρ στο δωμάτιο....
Έκανα ένα ντουζάκι και τυλίχτηκα με την πετσέτα για να την περιμένω....Μπήκε στο δωμάτιο μετά από λίγα λεπτά και αμέσως πιάσαμε δουλειά....

Γλωσσόφιλα αρκετά ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών μας για να συνεχίσουμε με το να αφαιρούμε εγώ την πετσέτα και η Μαρίνα τη ρόμπα της,μένοντας μόνο με το σετ εσωρούχων της....!Άρχισα να την φιλώ και στο λαιμό ενώ αρκετή ώρα πιπίλισα το στήθος της....Κατέβηκα πιο κάτω για να περιποιηθώ το γατάκι της ....Έδειχνε να το απολαμβάνει με αληθοφανείς εκφράσεις στο πρόσωπο της αλλά και στο σώμα της....Ανταπέδωσε αμέσως την περιποίηση με μαεστρικό στοματικό για ώρα....
Καραμέλωμα στα @@@κια για αρχή και στη συνέχεια άψογη χρήση της γλώσσας της σε όλη τη περιοχή....Με ένα κοκτέιλ ισπανικού και στοματικού έγινε η πρώτη κατάθεση στο στόμα της ψεκάζοντας την.....
Τα προκαταρκτικά της ήταν αρκετά διεγερτικά ώστε να μην υπάρχει περιθώριο για περισσότερη απόλαυση.....
Εν συνεχεία λοιπόν μασάζ.....Το κατέχει το άθλημα πολύ καλά με σχεδόν άριστη τεχνική.....Ήταν απ'τις λίγες φορές που ευχαριστήθηκα το μασάζ....Ξεκίνησε στον αυχένα και σιγά σιγά κατέβηκε προς τα κάτω....
Γύρισα απ΄την άλλη πλευρά και μου προσέφερε και εκεί μασάζ διαρκείας μέχρι να αναλάβει και πάλι να με "φτιάξει" με στοματική περιποίηση όπως και στο πρώτο μέρος....

Έτσι λοιπόν ξεκινήσαμε και πάλι την "προετοιμασία" για το σεξ...!
Στοματικό και πάλι άψογο και πέρασμα του προφυλακτικού για έναρξη....
Πρώτη στάση με την Μαρίνα σε ιεραποστολικό όπου ανταλλάζαμε γλωσσόφιλα,αλλαγή για ένα στήσιμο της στα τέσσερα και επαναφορά στο μασαζοκρέβατο με ιεραποστολικό και πάλι....Η συμμετοχή της όπως και πριν έτσι και στο δεύτερο μέρος άψογη με βογγητά και αναστεναγμούς....Έτσι λοιπόν φτάσαμε και στην δεύτερη κατάθεση στο σώμα της αυτή τη φορά με απόλυτη επιτυχία....

Καθίσαμε "εξαντλημένοι" στον καναπέ και μιλήσαμε σε ήρεμο κλίμα με αρκετό χιούμορ από μέρους της....Με ρώτησε πως και τόσο καιρό δεν είχαμε γνωριστεί και η απάντηση είναι στον τίτλο της κριτικής....!Είναι ευχάριστη και αρκετά επικοινωνιακή κοπέλα,μπορείς να αναπτύξεις συζήτηση μαζί της και μιλά αρκετά ώριμα και έξυπνα σε σχέση με άλλες κοπέλες του χώρου.
Η Μαρίνα μου "χάρισε" αν θέλετε μία πολύ όμορφη ώρα με χαλάρωση και σεξ σε άριστα επίπεδα.Την προτείνω σε όποιον επισκέπτεται τα μασαζ,πιστεύω πως δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος....

Αυτά για την Μαρίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού