Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξανθια Ψιλη μιλφαρα με ωραιο προσωπο και ωραιες καμπυλες. Στηθος πλουσιο για δυνατα βιζοσκαμπιλα. Τα υπολοιπα θα μου τα εδειχνε στο δωματιο φανταστικα και ετσι εγινε. Ετσι την ειδα οταν μου την παρουσιασε η τσατσα και ειπε το γνωστο στιχακι της. Δεν το σκεφτικα καθολου και μπικα μεσα στο δωματιο. Σε 3 λεπτα ηρθε και η Μαρινα Χαμογελαστη και Ομηλιτικη χωρις να αισθανθω αμυχανια αρχισαμε τα προκαρκτικα. Γαμήσου Αρχισε να μου χαιδευει τα μπαλακια και να μου τον παιζει και χωρις να χασει καιρο αρχισε να μου τον ρουφαει με πολυ μαεστρια. Εγω αρχισα να ρουφαω τις ρωγες της και επιανα οτι ηθελα ελευθερα ενοειτε χωρις να μου πει κουβεντα οπως κανουν αλλες. Αφου μου φορεσε το σκουφακι στο βασιλια μου ανεβικε πανω μου και πηρε τα ινια του αγωνα. Η αισθηση μεσα της ηταν υπεροχη. Αλαξαμε σταση και εκατσε στα τεσσερα μπικα μεσα της και αρχισα να της χτυπαω τα πλουσια κωλομερια της. Με κινησεις μπρος πισω και κουνοντας τη λεκανη της με εκανε και ηθελα να τελειωσω. Κρατηθικα και βγηκα την ξαπλωσα και τον εβαλα αναμεσα στα βιζομπαλα της. Αρχισε να μου κανει ισπανικη και σε λιγο δεν κρατιθικα αλλο και τελειωσα πανω στις χοντρες ρωγες της. Υπεροχη καβλα και μια εμπειρια αξεχαστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Ελληνίδα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Kinkey, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού