Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133502
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήρθε ο καιρός να γράψω την κριτική που χρωστούσα για την Λίλα λοιπόν.

Με 2 βίντεο και αρκετές φωτογραφίες στο site δεν υπάρχουν πολλά να πω για την εμφάνισή της.
Ίσως μόνο ότι το πρόσωπό της μου φάνηκε λίγο πιο γλυκό όταν την είδα. Η πρώτη ευχάριστη "έπληξη" με το που ξεκίνησε το ραντεβού. Παρά το γλυκό της παρουσιαστικό, όμως, ο τρόπος που κινείται και το λάγνο της βλέμμα σε προδιαθέτουν ξεκάθαρα για ότι θα ακολουθήσει.

Αφού λοιπόν βγήκε απ'το ντουζ και έπαιξε με τον καθρέφτη (φτιάχνεται να βλέπει τον εαυτό της) άρχισε άμεσα μια πίπα πολύ καλή για την ηλικία της (ακόμα ένα δείγμα του πόσο της αρέσει το "άθλημα").
Αργά, γρήγορα, γλύψιμο σε κεφαλάκι, κορμό, αρχίδια, deepthroat - τα πάντα όλα και με συνεχές κοίταγμα στα μάτια με αυτό το καυλιάρικό της βλέμμα. Σκέτη απόλαυση! Ναι!

Και ενώ με έχει καυλώσει τελείως, πιάνει από μόνη της το προφυλακτικό, το φοράει και με καβαλάει. Κουνιόταν πάνω στον πούτσο μου με κινήσεις αντάξιες της καταγωγής της (είναι μισή λατίνα άλλωστε).
Συνέχεια στα 4 αφού μου το ζήτησε, με τρομερό στήσιμο που "καμάρωνε" και στον καθρέφτη.
Σταματάω για να την γυρίσω ανάσκελα και, αφού μου βάζει χέρι που σταμάτησα και "απαιτεί" να συνεχίσω να την γαμάω, συνεχίζω βλέποντας το προσωπάκι της στο οποίο και τελείωσα όσο με κοίταζε στα μάτια με τη γλώσσα έξω. Άφησε τα χύσια μου να τρέξουν απ'το στόμα της και, αφού μου έριξε μια ματιά με τα χύσια να τρέχουν στο πρόσωπό της (κάτι τέτοια κάνει η άτιμη και τρελαίνεσαι), πήγε στο μπάνιο να πλυθεί. Προσκύνημα

Αφού βγαίνω και εγώ απ'το μπάνιο, πριν προλάβω καλά-καλά να ξαπλώσω, μου βγάζει την πετσέτα και αρχίζει να παίζει με τον πούτσο μου. Ασυγκράτητη η μικρή! Φοβερή εικόνα να έχει περάσει το πόδι της από πάνω μου και να χτυπάει τον πούτσο μου στο κωλαράκι της όσο το κοιτάζαμε και οι δύο απ'τον καθρέφτη στο ταβάνι..!
Της χρωστούσα να την περιποιηθώ και εγώ και, αφού μου είπε να κάνω ότι θέλω εκτός από δάχτυλο, ξεκίνησα να την γλείφω με εκείνη να δείχνει την ικανοποίησή της με μικρές κραυγούλες.

Η συνέχεια με παθιάρικα φιλιά όσο ο ένας "χάιδευε" τον άλλο, μέχρι να μπω μέσα της και να συνεχίσουμε σε ιεραποστολικό τυλιγμένοι ο ένας γύρω απ'τον άλλο με συνεχή χάδια και φιλιά.
Τελειώνοντας το ιεραποστολικό με μια γκαζιά την οποία έδειχνε να γουστάρει και εκείνη (κραυγές, "έτσι", "μην σταματάς" και τα σχετικά), γυρίσαμε πάλι στα 4. Πάλι απίστευτο στήσιμο από εκείνη και σφυροκόπημα από εμένα μέχρι να ρίξουμε ρυθμούς και να πέσει μπρούμυτα και να ακολουθήσει η μεγαλύτερη έκπληξη της βραδιάς.
Εκείνη ξαπλωμένη μπρούμυτα κουνώντας τη λεκάνη της με τρόπο χαρακτιριστικό λατίνας, με το πρόσωπό της γυρισμένο συνεχώς σε εμένα και τα μάτια της καρφωμένα στα δικά μου, και εγώ από πάνω να την φιλάω όσο την κοιτάζω και κινούμαι και εγώ σε αυτόν τον αργό-αισθησιακό ρυθμό.
Ήταν σαν να είχε παγώσει ο χρόνος και είχαμε μείνει οι 2 μας χαμένοι σε εκείνη την στιγμή. Ειλικρινά ένιωθα σαν να βρίσκομαι με την (απίστευτα καυλιάρα) κοπέλα μου χαμένος σε μια στιγμή απόλυτου πάθους - κίνδυνος έρωτα πραγματικά!.. Και αυτό γιατί και εκείνη έδειχνε (με τις κινήσεις της, το βλέμμα της, τα λόγια της) να βιώνει ακριβώς το ίδιο. Έρωτας
"Ξυπνώντας" και με την καύλα να βαράει κόκκινο, την σφυροκόπησα λίγο ακόμα μέχρι να γυρίσει ανάσκελα και να τελειώσω ακόμα μία φορά στο πρόσωπό της όσο εκείνη έπαιζε με του μουνάκι της και έγλυφε τα αρχίδια μου.

Και φεύγοντας, την ώρα που έπρεπε να την πληρώσω, η τελευταία έκπληξη. Καθώς και τις 2 φορές είχα τελειώσει μεν στο πρόσωπό της αλλά και στο στόμα της, μου είπε εκείνη να αποφασίσω αν θα έπρεπε να πληρώσω για 1 ή 2 φορές, ώπου και συμφωνήσαμε ότι ήταν μισή και μισή - άρα μία.
Φεύγοντας με φίλησε και βγήκε απ'το δωμάτιο λέγοντας "εις το απανιδείν".

Τελικά ήταν ένα ραντεβού το οποίο δεν εξελίχθηκε όπως το περίμενα αλλά με τρόπο πολύ-πολύ καλύτερο. Το μόνο αρνητικό? Ότι χρειάζεται προσπάθεια να μην σου πάρει τα μυαλά η μικρή!..
Εξ'ου και ο τίτλος "Γλυκός μπελάς" - ή "Sweet Trouble" αγγλιστί. Όποιος μπλέξει μαζί της είναι σίγουρα πως θα περάσει και καταπληκτικά αλλά και πολύ-πολύ δύσκολα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
644
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Gentleman_40, Διαγραμμένο μέλος 177820 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού