Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απόγευμα Σαββάτου αρκετή ησυχία στη Φυλής και είπα να κάνω μια βόλτα έτσι μπαίνω στο Φυλης109 ισόγειο να δω από κοντά μια καινούργια Μιλφ που έχει έρθει την Λυδία μου την παρουσιάζει η τσατσά η Λυδία είναι μελαχρινή με καρέ μαύρα μαλλιά ως τους ώμους μέτρια φάτσα κανονικό σώμα φοράει ένα μαύρο ολόσωμο οπότε δεν μπορεί να έχετε πλήρη εικόνα,έχει όμως ένα ζεστό χαμόγελο και ένα καθαρό βλέμμα έτσι διστάζοντας λίγο λέω ας περάσω μιας και δεν είχα όρεξη για βόλτα και δίνω το20€ο και πάω δωμάτιο.Μετα από λίγο έρχεται η κοπέλα βγάζει αυτό που φορούσε κάθεται δίπλα μου κάτι μου είπε στα ρωσικά και αρχίζει φιλιά χάδια στη συνέχεια πάει για τσιμπούκι που το προσφέρει και ελεύθερο στοματικό αλλά της είπα να βάλει Καποτά κάνει ένα μονότονο αλλά καλό τσιμπούκι που σίγουρα μπορεί να βελτιώσει.
Κατόπιν την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση και λίγο στα πλάγια όπου και τελείωσα.Τα θετικά της συνεύρεσης με την Λυδία ήταν πρώτον το μουνι της είχε πολύ καλή αίσθηση δεν βάζει τζελ τουλάχιστον όχι πολύ, δεύτερον έχει καλή συμμετοχή στο σεξ δεν βιάζεται δεν κλέβει και είναι ιδιαίτερα ευδιάθετη και χαμογελαστή.
Μια αρκετά τίμια περίπτωση τώρα εμφάνιση και σώμα εντάξει θα έλεγα μέτρια σαφώς υπάρχουν πολύ καλύτερα.Περασα αρκετά καλά πάντως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Λυδία
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, professorx, nick9x

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού