Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κ πάλι κάθοδος στην Αθήνα με τον κολλητό sex volcano για γούστα.Ειχα την επιθυμία να συναντήσω την Μαρία μετά από προτροπή ενός μέλους του site που πέρασε πολύ καλά μαζί της.Η συνάντηση έγινε σε hotel στο Μετάξι.Οταν άνοιξα την πόρτα κ αντίκρισα το Μαρακι μου άρεσε πολύ εμφανισιακά κ αφού μιλήσαμε λίγο στο δωμάτιο μου έδειξε ότι είναι ευγενικη κ χαμογελαστή κοπέλα με θετική αύρα.Μπηκε για ντους το κορίτσι να φρεσκάριστει κ μετά όταν βγήκε έγινε κόλαση στο κρεβάτι.Φουλ παθιαρικα γλωσσοφιλα από το Μαρακι κ γω να χούφτωνω το απίστευτο κωλαράκι της.Της έριξα κ μερικά κωλοσκαμπιλα κ ήταν δεκτικη σ'αυτο.Στη συνέχεια άρχισα να φιλάω τα υπέροχα στητα 2-3αρια στήθη της με ρωγες που βγάζουν ματι.Επειτα την ξαπλώνω στο κρεβάτι κ αρχίζω το σπατουλαρισμα στο πεντακάθαρο, μοσχομυριστο μουνακι της κ να βάζω δάχτυλο ταυτόχρονα.Καθως την έγλειφα μου είπε ότι της κάνω πολύ ωραίο γλειφομουνι κ ξέρω να παίζω πολύ καλά την γλώσσα μου πάνω στο μουνακι της.Μετα από λίγα λεπτά έχυσε κ μου είπε ότι το ευχαριστηθηκε.Στη συνέχεια ξαπλώνω ανάσκελα κ ξεκινάει μια πιπα για σεμινάριο!Υγρή,βαθιά,βεντούζατη,με μπόλικο καραμπαλινκ!Η πίπα της σε στέλνει αδιάβαστο.Αφου κρατήθηκα για να μην τελειώσω τη έφερα σε στάση cowgirl με την Μαρία να έχει πολύ καλή συμμετοχή.Αντεχει το δυνατό πιστονιασμα σε όλες τις στασεις!Τελειωτικό στο στόμα της όπου τον στραγγιξε μέχρι την τελευταία σταγόνα.Η Μαρία μπήκε ξανά στο μπάνιο για φρεσκάρισμα.Ακολουθησε ολιγόλεπτο social time κ μετά επειδή είχε περάσει κ η ώρα η Μαρία μου έκανε πάλι μια μαεστρίκη πιπα κ τελείωσα ξανά στο στόμα της!Πέρασα πολύ καλά με την Μαρία κ έγινε στανταρακι για μένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.757
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, LanciaRallye037 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2018
Στο είχα πει ότι η Μολδαβή είναι εγγύηση...
ΕΥΓΕ νέε μου !!!:hi
ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1