Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπέλα είναι αντικειμενικά καλλονή. Πρόσωπο βγαλμένο από φωτογράφιση μοντέλου και σώμα σε εξαιρετική κατάσταση, ψηλή με μια μάλλον μέτρια επέμβαση του πλαστικού χειρούργου στο στήθος της, χωρίς υπερβολές όμως. Από αυτές που σπάνια συναντάς στη συγκεκριμένη δουλειά, καθώς συνήθως τις έχει καβατζώσει κάποιος καλός γαμπρός (ή ψάχνουν έναν) και είναι αρκετά καλοζωισμένες-κακομαθημένες για να βγουν στο κλαρίνο.

Η συγκεκριμένη προφανώς αποτελεί εξαίρεση ως προς την επιλογή επαγγέλματος, αλλά είναι σίγουρα κακομαθημένη. Αν και τηρήθηκαν όπως γράφω όλες οι υπηρεσίες, όλα είναι για λίγο και από λίγο. Φιλί ξεκίνησε βαθύ με γλώσσα ωραίο, αλλά για λίγο καθώς την ενοχλούσαν τα γένια (οκ, δεκτόν). Η πίπα ορεξάτη και ποιοτική στην αρχή, μετά από κανά πεντάλεπτο βαρειά άρχισε να κουράζεται και να ψάχνει το προφυλακτικό.

Στο ψητό όσες φορές ανέβαζα ρυθμούς, έδειχνε να ζορίζεται, αν και δεν έκανε προσπάθεια να με σταματήσει. Το πρωκτικό το χρεώνει υπερβολικά στα +100 (wtf), αλλά δεν άντεξα στον πειρασμό να ξεκωλιάσω αυτόν τον μούναρο. Πριν καν ξεκινήσω ήταν στα "slowly" και τα λοιπά φλώρικα, αλλά παραδόξως άντεξε ένα δυνατό σφυροκόπημα. Και αυτό όμως δεν ήταν για πολύ, αφού κάποια στιγμή με ρώτησε αν τελειώνω στα κοντά γιατί είναι αρκετά δυνατό το σφυροκόπημα για τις αντοχές της οπίσθιας τρύπας της.

Δεν τελείωνα όμως και της ζήτησα να τα πάρει στο στόμα. Μου λέει κανονικά είναι έξτρα (Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!), αλλά επειδή το anal δεν πήγε μέχρι τέλους πείστηκε να το κάνει χωρίς έξτρα. Είχε πλέον κουραστεί αρκετά και έκανε 100% αγγαρεία μέχρι το τέλος. Στα 55 λεπτά σταματάει και μου λέει "τελείωσε η ώρα". Της ζήτησα ευγενικά να συνεχίσει για λίγο, γιατί ήμουν κοντά στο να τελειώσω. Διαφορετικά θα έφευγε μπινελίκι, αλλά δεν ήθελα να χαλαστώ. Στο φινάλε έφυγε σφαίρα για να τα φτύσει.

Εχει ένα τουπέ του στυλ "Κανονικά θα έπρεπε να πηδιέμαι μόνο με Αραβες κροίσους και να χρεώνω 600 την ώρα, αλλά δεν ξέρω γιατί κακοπέφτω σε κάτι ψιλικατζίδες σαν εσένα" και αυτό το βγάζει δυστυχώς και στις υπηρεσίες της. Τα αγγλικά της για ρωσομπλοκ (Λετονή είπε) σπάνιου επιπέδου, ίσως είναι και μορφωμένη. Δεν βγάζει δηλαδή το στυλ της κλασικής βλαχάρας από τα χωριά της Ρωσίας, αλλά αν ο συναγωνιστής πιο κάτω τη βίωσε για αρκετή ώρα σε εξωτερικό χώρο ίσως να ξέρει κάτι παραπάνω.

Τα λεφτά που ζητάει δεν ανταποκρίνονται στην εν γένει αγγαρεία-αρπαχτή που κάνει. Εχω πετύχει και πολύ χειρότερες πάντως (τελείως κομοδίνα).

Αν είχα να επιλέξω ανάμεσα σε ένα μπάζο με πολύ καλή διάθεση-υπηρεσίες και στον μούναρο την Alexa, θα επέλεγα το μπάζο, εξ ου και το "δεν θα την ξανασυναντούσα".

Πάμε για άλλα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
466
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Andy Dufresne, stelios13 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού