Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φρέσκο πράγμα που λένε και στις λαικες. Ομορφη 21χρονη Ελληνίδα, με κερδισε αμεσως με το χαμογελο και τη συμπεριφορα της. Εμφανιση τουμπανο. Φορουσε φουστα και μπλουζακι με ψιλοτακουνες γοβες. Ξεχειλιζε καυλα με τις βυζαρες και την κωλαρα της σε πρωτο πλανο. Υψος μετριο περιπου 1.65. Να αναφερω οτι δεν ηταν ευκολο να τη βρω γιατι κανει ραντεβου επιλεγμενες μερες. Γραφείο ακριβές στην ώρα και στα συμφωνιθεντα.

Στο γαμησι μου εβγαλε μια αθωοτητα. Στην πιπα δεν το εχει και πολυ. Στο γαμήσι το έχει γιατι της αρέσει. Δεν εφερε αντιρρηση στις επιθυμιες μου. Δεν την αφησα για πολλα αλλα πηρα πρωτοβουλια και την οδηγησα οπως γουσταρα με τη μικρη να ειναι υπακουη και να με ακολουθει. Διάφορα παιχνίδια και στάσεις που κατέληξαν σε δυο δυνατά χυσιματα.

Τελειωνοντας δεν εχω να πω πολλα. Δεν ειναι κανενα μοντελο ουτε επαγγελματιας πουτανα αλλα ενα νεαρο κοριτσι που τα εδωσε ολα για να με ευχαριστησει και το πετυχε. Μεχρι τωρα νομίζω δεν εχω ξαναπετυχει τέτοια Ελληνιδα τουμπανιτσα σε ραντεβού εξού και η τιμή.



Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Djole77
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
731
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hell Boy 29, mick11, Jim25jim και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2018
Απο φάτσα τη λέει?
01 Μαΐου, 2018
Δε τη λες και άσχημη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2