Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα την Ινα ηθελα κ ενα δευτερο γυρο για να ησυχασω!Μεγάλο χαμόγελο
Λεω ας παω Σαντυ στο "paradise 2"!
Μου αρεσε στο σαλοναρισμα το μωρο που ηταν τοπλες κ μπηκα για δοκιμασμα!Γλώσσα
Σαντυ...ενα μωρο με μαυρο μακρυ μαλλι ισιο! Γυρω στα 25 ηλικιακα, ωραια βυζακια, αφρατη κωλαρα κ ενα προσωπακι με ωραια χαρακτηριστικα! Περιποιημενο το μωρο με τα νυχακια του κ πολυ δυναμικο, πρεπει να πας με τα νερα του για να περασεις καλα!Ματάκι
Χειραψια γνωριμιας κ ξεκινησαμε τα ολιγολεπτα προκαταρκτικα.
Με ξαπλωνει, φοραει το προφυλακτικο με τα χερια κ ξεκιναει μια πιπα μετρια με πολυ παιξιμο με την γλωσσα της στο πουτσοκεφαλο!Μεγάλο χαμόγελο Το προσπαθει αλλα δεν...
Την στηνω ιεραποστολικα... αφου τζελαρε το μουνακι της πρωτα κ ξεκινησα το σφυροκοπημα. Την αλλαξα στα τεσσερα που γουσταρει αρκετα κ εδωσα πονο στο μωρο! Φοβερη η οψη της κωλαρα της καθως την γαμουσα.Ναι!
Ειχα κουραστει να την γαμαω ετσι κ αλλαξαμε σε cowgirl...δυσανασχετησε λιγο,αλλα κουνηθηκε αγρια το μωρο κ σε αυτην την σταση.Γλώσσα Κουραστηκε κατεβαινει κ μου ξεκιναει πιπα...την λεω " αν θες να τελειωσουμε τωρα...να βγαλω την καποτα!"(Μεγάλο χαμόγελο)- Σαντυ: " Να το παρω ως απειλη?"(Κεφάλι σε τοίχο!)
Την λεω "οκ μωρο μου αφου δεν θες" ....κ την ξαναεστησα ιεραποστολικα για να μου φυγουν ολα!Ναι!

Χαιρετηθηκαμε με το μωρο κ μου λεει " ολα ειναι μεσα στο μυαλο"(Καπέλο)

Δεν εβγαλα ακριβες συμπερασμα για τις δυνατοτητες τις! Σιγουρα και αυτο μου βγαλε πως οτι δωσεις παιρνεις κιολας!

"Οι τιτλοι που εβαλα κ στις 2 κριτικες για μενα σημαινουν πως οι Πουτανες ειναι μια κατηγορια απο μονες τους, διαφερουν απο τις αλλες ΓΥΝΑΙΚΕΣ!"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Σάντυ
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, Jim25jim, ilarionas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2018
Εσύ μωρη πουτανα πότε γιορτάζεις; να έρθουμε να σε γλεντισουμε στην φαπα.
10 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

30 Φλεβαρη πουτανα μου!Γαμήσου
10 Μαρτίου, 2018
Αυτή η κριτική νομίζουμε ειναι για άλλο στούντιο
25 Μαρτίου, 2018
μπαααα και οι πουτάνες γυναίκες είναι!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4