Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα στους συντρόφους.
Αμετανόητος milfακιας και είπα να περάσω ένα χέρι αστάρι την θεία Ελβίρα.
Απο το τηλέφωνο και μόνο, είχα κάποιες αμφιβολίες αλλά μήπως θα είναι η πρώτη ή η τελευταία ήττα?
Τέλος πάντων κανονίζουμε ώρα και τι θα κάνουμε, μιας και ήμουν νιουφις για την κυρία και παίρνω την αφεντιά μου και σκάω.
Η θεία έχει κορμί καλό ,στήθος ονειρικό και στη σκοτεινιά μου φάνηκε και ωραίο προσωπάκι! Το μαλλί μου έκανε λίγο σε κετσέ αλλά δεν με νοιάζει και τόσο!
Ο χώρος είναι οκ. Μάλλον το σπίτι τις είναι εκεί και κάνει και τη δουλεία τις!
Κάνω λοιπόν ντουζάκι στο λουτροκαμπινέ και προσπαθώ να σκουπιστώ στην πετσέτα. Ευτυχώς που είχε και σομπάκι τσίλικο και στεγνώσαμε.
Στα του αγώνα η θεία μιλάει αρκετά. Δεν με πείραξε και τόσο αυτό αν και ο τρόπος που συνδιαλέγεται είναι κάπως ψεύτικος. Αυτό που με πείραξε όμως ήταν ότι συνεχώς με έκοβε, όχι τόσο βαθιά, πιο γρήγορα, όχι τα μαλλιά.
Εντάξει μας προίκισε ο θεός και το μονοκύλινδρο έχει αρκετά κυβικά και μεγάλη διαδρομή για να βγάζει ροπή στα χαμηλά αλλά τι να κάνω!
Ας βάλει όριο στο δίπλωμα οδήγησης και να ζητάει μόνο ντελιβεράδες με τα 125αρια παπιά!
Τέλος πάντων θεία ήταν πάει και πέρασε.
Πάντως όταν έφευγα νομίζω ότι άλλαξε τα σεντόνια πράγμα θετικό.
Για 40€ όμως καλύτερα να έβαζα ένα 10ακι ακόμη και σε στούντιο!
Εάν ήταν στα 30 θα το θεωρούσα τίμιο μιας και υπάρχουν σπίτια που χρεώνουν 20 με ντουζιέρα και πετσετούλα!

Αυτά από μένα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
959
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, Μανωλης Κρητικος και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2018
να ξερεις εκλαψα με το μονοκυλινδρο.. αχαχαχαχαχαχ. θεια ειναι αυτη, παει για αποσυρση σιγα σιγα. εγω ενα brossaki εχω 400 κυβικα. συνηθως με κοβουν κωλο-κτεο. αλλες ενθουσιαζονται και θελουν και αλλο. ρε φιλε, ειναι στην επαγγελματια. αν δεν εχει ορεξη ολα ΄΄μεγαλα΄΄ τα βλεπουν. να γαμας και να χαιρεσαι αδερφε!
10 Μαρτίου, 2018
αστα φιλε ειναι τραγικη εγω την ειχα παρε το 2014 οταν με 50 εδινε και πισω πορτα αλλα ουτε να χυσω δεν μπορουσα πολυ ντεκαβλε φασι για εμενα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2