Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη φορά σε αυτό το μαγαζί. Ο χώρος είναι καθαρός, με αρώματα, κεριά, καλή ατμόσφαιρα και σωστη συμπεριφορά της τσατσας που σε κάνουν να αισθάνεσαι άνετα. Δυο κοπέλες εργάζονταν και την ώρα της επίσκεψης ήταν και οι δυο σε δωμάτια. Προτίμησα την Νταϊάνα. Μια Ρωσίδα εικοσιπεντάρα μετρίου αναστήματος μελαχρινή με πράσινα ματια, υπέροχο στητό στήθος 2 1/2 με ελκυστικές στους οφθαλμούς θηλές.

Στον δωμάτιο μπήκε τη στιγμή που έβγαζα το πουκάμισο. Ξάπλωσε δίπλα μου, αγκαλιαστήκαμε σαν παλιοί εραστές και αρχίσαμε τα φιλιά. Απο μέρους της στο στήθος, το λαιμό και τους ώμους. Απο τη μεριά μου εστίασα στο στήθος της όπου το έγλειψα, το ρούφηξα, το χούφτωσα κλπ. Στη συνέχεια ανέβηκε πάνω μου και ενώ με φιλούσε στο σωμα έπαιζε το εργαλείο μου με την παλάμη, την κοιλιά, το στήθος της. Μετα παλι φιλια στο πλάι, αγκαλιές, πέρασμα σκούφου και πίπα τυπικής ηδονικοτητας χωρίς κατι το ιδιαίτερο αλλα ούτε και δυσάρεστες εκπλήξεις, ήτοι καθόλου δόντι και λελογισμένη χρήση χεριού.

Στο γαμησι τώρα, το μουνι της ξυρισμένο με σαρκώδη κλειτορίδα και στενή αίσθηση, ξεκίνησα με ιεραποστολικό σε δυο θέσεις. Αρχικά με σωματική επαφή όπου με φιλούσε στους ώμους και το λαιμό όσο εγλειφα τα βυζακια της. Μετα με τα πόδια ψηλά. Για το τέλος τη γύρισα στα 4 οπου ανέβασα στρόφες εριξα μερικές σφαλιαριτσες στο κωλαρακι και έχυσα με αναστεναγμούς μέσα της. Μπορεί να κανει απλό προγραμμα αλλα προσφέρει καλή GFE με διάθεση συμμετοχής και επαγγελματισμό. Αξίζει να τη δοκιμάσετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Διαγραμμένο μέλος 179312
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.048
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO, Επιρρεπής, professorx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού