Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω φτάσει στην Τροφωνίου για πορνοκαταδρομική αλλά τα τηλέφωνα δεν με αφήνουν σε ησυχία και δεν έχω προλάβει να βγω απ'το αμάξι.
"Μπλα μπλα μπλα έχω κολλήσει σε κίνηση"και όλα τα σχετικά.
Δεν περνάνε ούτε 10 λεπτά και σχεδόν δίπλα μου σε πρόχειρο διπλοπαρκάρισμα έρχεται ένα ζευγάρι.
Κοιτάζω λοξά και κόβω κίνηση με τρόπο,ωραίο το γκομενάκι ο δικός της δεν λέει και πολλά.
Μιλάνε για λίγο,χαμόγελα ματιές πέφτει προς το μέρος της την αγκαλιάζει και τη φιλάει.
Αυτή ναζάκια και γελάκια,δεν θέλω αλλά θέλω ώσπου γίνεται το σκηνικό:ο τύπος της σηκώνει την μπλούζα ξεπροβάλλουν δυο ωραία βυζιά σκύβει και με πλάτη σε μένα,την βυζαίνει!!!
Αυτή καρφωμένη πάνω του εγώ τους παίρνω μάτι μέχρι που το γκομενάκι σηκώνει τα μάτια της με βλέπει και πάνω απ'τους ώμους του δικού της τι κάνει;
Με κοιτάζει καυλιάρικα και μου χαμογελάει!!!
Το σκηνικό συνεχίζεται για 2-3 λεπτά μέχρι που η γκόμενα βάζει στη θέση της την μπλούζα μαζεύεται φιλάει τον δικό της βγαίνει απ'το αμάξι και με γουρλωμένα μάτια τη βλέπω να μπαίνει στα γρήγορα στο ισόγειο του 11!!!
Έχω ανάψει λέω μέσα μου τι κάνω τώρα,η ώρα δεν είναι αλλαγή βάρδιας οπότε τι γίνεται γαμώτο,σκέφτομαι.
Το παίρνω απόφαση βγαίνω και μπουκάρω στο μαγαζί.
Μου βγαίνει η Γιάννα,απογοητεύομαι δεν γαμιέται λέω και πάω να την κάνω.
"Περίμενε λίγο μωρό έχει κι άλλη κοπέλα" με κόβει η Γιάννα και ξαναφουντώνω!
Δεν περνάνε ούτε 2 λεπτά και στο σαλόνι βγαίνει η Αλίσια το γκομενάκι που ήταν στο αμάξι.
Μου χαμογελάει ξανά όπως πριν και μου μοστράρει ξανά τα βυζιά της.
Δεν προλαβαίνει να πει τίποτα δίνω το 20άρικο και μπαίνω στο δωμάτιο.
Την περιμένω ντουνταρισμένος και μετά από λίγο νάτη μπροστά μου!
Καστανή γλυκιά δεν τη λες μοντέλο αλλά για το γούστο μου είναι ταμάμ!
Ορμάω επάνω της και την βυζαίνω δεν έχει τα τεράστια βυζιά αλλά για μένα είναι χορταστικά!
Την κοιτάζω και έχει κλείσει τα μάτια της σαν να το απολαμβάνει ενώ βγάζει ωραίες καυλωτικές ανάσες.
Έτσι όπως είμαι όρθιος την σπρώχνω και σκύβει.Μπαίνει στο νόημα το πουτανάκι και μου κάνει μια πολύ καυλωτική ισπανική.
Γονατίζει εντελώς μπροστά μου μου τον παίζει με τα χεράκια της ενώ με κοιτάζει στα μάτια σαν να το ευχαριστιέται έτσι όπως μ'έχει κάνει.
Μου φοράει το προφυλακτικό και με αρχίζει σε μια ωραία υγρή πίπα.
Της δίνω και πουτσοσκάμπιλα στα χείλια και στο στοματάκι της εγώ είμαι στο φουλ "που είναι ο δικός σου τώρα να μας δει πως του γαμάω το κορίτσι του;" της λέω και αυτή με πιπώνει ακόμη πιο βαθιά!
Αντέχω και δεν αντέχω την σηκώνω και τη στήνω στα τέσσερα.
Ανοίγω με τα δάκτυλα μου και βλέπω τα ζουμερά χειλάκια της και τη ροζ πίσω τρυπούλα της.
Μπαίνω λίγο απότομα μέσα της μου ζητάει πιο σιγά της αρέσει το πιο απαλό ζητάει αίσθημα η καριολίτσα και συμβιβάζομαι δίνοντας γκάζι με τρόπο όμως για να το ευχαριστηθώ.
Την κοιτάζω απ'τον καθρέφτη δείχνει να ζορίζεται νιώθω την τριβή και είναι απίστευτα στενή.
Γυρνάει με κοιτάζει για λίγο δαγκώνεται δεν ξέρω αν είναι από πόνο ή καύλα και δεν μ'ενδιαφέρει κιόλας γιατί έχω αφηνιάσει.
Νιώθω το τέλος την γυρνάω απότομα ξανασκύβει μπροστά μου βγάζω την καπότα και έτσι όπως τη βλέπω αναψοκοκινισμένη τον παίζω μπροστά της μία δύο και την τρίτη της ασπρίζω το στήθος.
Κάθεται κοιτάζει μια εμένα που μουγκρίζω μια τα πασαλειμένα βυζιά της και μου χαμογελάει πονηρά το ίδιο όπως μέσα απ'το αυτοκίνητο!
Της δίνω χαρτί σκουπίζεται,μου δίνει ένα ρουφηχτό φιλί την κωλοσφαλιαρίζω και την αφήνω να φύγει.
Πλένομαι λιγάκι ντύνομαι σιγά σιγά βγαίνω απ'το δωμάτιο "να ξανάρθεις" ακούγεται μια φωνή από μέσα.
Προχωράω και ακριβώς στην εξωτερική πόρτα πέφτω βγαίνοντας ενώ αυτός μπαίνει,στον τύπο που βύζαινε την Αλίσια στο αυτοκίνητο.
Κοιταζόμαστε για δευτερόλεπτα "τελικά γαμιέται καλά το κοριτσάκι σου" λέω από μέσα μου και σκέφτομαι που να'ξερε πως και τι έγινε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xenitemenipsixi, dimmits, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2018
παρτουζιτσα παιζει στο 30ρι αραγεΧμμμ;
10 Μαρτίου, 2018
παρτουζα κ ο αγαπητικος να βλεπει..Σπασίκλας
09 Αυγούστου, 2018
ρε φίλε τι που να ήξερε μας λες....λές να μην ήξερε;;; λες να την έστειλε εκεί μέσα για να κάνει κάνα τρισάγιο πχ;;;;;;;;; καλά που δεν του το είπες πως του γάμησες τη γκόμενα και είχαμε τίποτα βεντέτες μετα.......Χμμμ;
D
demosmet
17 Φεβρουαρίου, 2019
καλα να σου πω! πες οτι εισαι ο γκομενος της αλισιας και την προμοταρεις! Θυμός
G
gaugamhlon
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4