Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ειχα πολυ χρονο και χρημα αλλα βρεθηκα στη περιοχη.
Περισευε ενα 20αρικο.
Αρχισα απο τα πιο κυριλε, Λιοσιων 73Α και Β. Η γνωστη κλεοπατρα, που δεν με ικανοποιησε την τελευταια φορα, η Μπιανκα που εχει σωμα ατσουμπαλο και η Οριανα με πεταχτο κωλο αλλα με πολυ κυτταριτιδα. Καμμια δεν μου εκανε κλικ.
Κατοπιν στο Βεργας 7. Ηταν μια κοπελα με τεραστια κατω περιφερεια. Φοραγε φουστα, και μου ειπε οτι αξιζει να δοκιμασω...πολυ χοντρη για τα γουστα μου.
Απεναντι η τρελο-Μπαρμπαρα ειχε πολυ κοσμο (και ηταν μονο 11 το πρω). Βαριεμαι να περιμενω και παω στο 3.
Μια αχαρη ψηλη, μια ομορφουλα αλλα δυστυχως ηταν εκει το σουπερ μωρο η Μαργκω. Αν και ηθελα μια αλλαγη, η ομορφια του με παρέσυρε.

Αγκαλιστηκαμε στο σαλονι. Χουφτωσα το κολλαρακι της και της ειπα οτι θα περασω.
Εδωσα το 20αρικο και περασα στο δεξι δωματιο
Μια συντομη περιγραφη του μωρο:
Ειναι μετριου αναστηματος με πολυ αρμονικες αναλογιες. Φατσουλα αθωα και σεξυ ταυτοχρονα με πολυ ωραια ματια (φρυδια πυκνα που της προσδιδουν παιδικοτητα)και στοματακι αισθησιακο με τελεια οδοντοστοιχια.
Βυζακι 1,5 αλλα στητο με ωραια ρωγα που καυλωκνει και γινεται πετρα. Κωλλαρακι θεσπεσιο. Γαμπες & μπουτια αψογα. Επιδερμιδα απαλη στο χρωμα ασπρου κρινου. Να τονισω οτι ειναι πολυ προσεχτικη στα θεματα καθαριοτητας.
Ο χωρος πολυ καλος για ρδελο καλα αερισμενος και με σωστη θερμοκρασια. 1 καθρεπτης στο δωματιο. Ντουζιερα, πετσετα στο κομοδινο.
Φρεσκαρισα την οικογενεια στο ντουζ γιατι ο νιπτηρας ειχε μονο κρυο (πετσετα δεν υπαρχει, μονο χαρτι υγειας).
Μπηκε μεσα, ειχα γυρισμενη την πλατη και με αγκαλιασε τρυφερα απο πιψω
Συνεχιστηκε το μπαλαμουτι με φιλια (οχι στομα) και χουφτωματα χωρις μη και μου.
Βεβαια την αντιμετωπισα ως GF και οχι σαν κουγκαρ.
Καυλωσα 100% σε χρονο dt.
Την ξαπλωσα και εκανα ενα απο τα καλυτερα γλυφομουνια. Ανταποκριθηκε με βογκητα, τρεμουλιασμα της λεκανης της, χαδια στα μαλια μου πιεζοντας το κεφαλι μου στο νινι της το μοσχομυριστο. Με χαιδευε με χερια αλλα και με τις πατουσες της στη πλατη.
Το καλυτερο γλυφομουνι πιστευω το κανει η Μαργκω
Σταματησα οταν πιαστηκε το σβερκο μου. Τοτε επεσε πανω μου και με φιλαγε στο λαιμο, στηθος με παθος. Περασε ποτα με το στομα αριστοτεχνικα και ξεκινησε φοβερη βαθεια και αισθησιακη πιπα. Την πιπα την πειρα καθιστος στο κρεββατι. Εστι μπορουσα και χαιδευα και χουφτωνα πιο ευκολα και με ανεση ολο το κορμι. Η πιπα ηταν χωρις χερια, με εναλλαγες (παιζιμο κεφαλιουμ βαθυ λαρυγγι και πλαγιο κλαρινο). Το γεγονος οτι ειχα καθισει με τη πλατη στο κεφαλι του κρεββατιου ειχε σαν συνεπεια να απολαμβανω το λαγνο βλεμμα της οταν επερνε την πιπα.
Ανεβηκε πανω μου και αρχισε μια τρομερη ιππασια. Στην αρχη πιστωναριστη και μετα σπρωχτη τριβοντας το εφηβαιο της πανω μου. Που και που την εγερνα πανω μου για να ρουφηξω τις ρωγες της και να φιλησω το λαιμο της. Η συμμετοχη της φοβερη.
Στο ιεραποστολικο τα ιδια και καλυτερα: τρεις παραλλαγες: σε σταση κρινου, τα ποδια της κοντα στους ωμους μου και ξαπλωτα. Στο ξαπλωτα μου λεει κανε με να χυσω γιατι δεν εχυσα με το στόμα σου. Τοτε εκανα το εξης: τον εβγαλα, τον κολλησα στο μουνι της πανω, επιασα με το ενα χερι τα μουνοχειλα και εκανα τον πουτσο μου σαντουιτς με τα μουνοχειλα της. Σε αυτη τη σταση αρχισα να τον τριβω στη κλειτοριδα της και ετσι εχυσε το μωρο.

Αφου εχυσε , συνεχισα ακομα το ιεροαποστολικο για να απολαυσω την αγκαλια της και μετα το γυρισα στο στο πισωκολλητο (ειχαν περασει ήδη 15 λεπτα). Πριν της τον χωσω, εγλυψα την μυρωδατη κωλοτρυπιδα της.
Φαινεται δουλεμενη αλλα δεν την δινει. Μια και δεν γινονταν να χωσω τον φουτσο μου, εχωσα τη γλωσσα μου οσο πιο βαθεια γινονταν.
Αφου σφυροκοπησα λιγο με θεα το κορμακι της και τα ματακια της στο καθρεπτη, σταματησα να παρω ανασα μια και εχω τα χρονακια μου. Τοτε η Μαργκω συνεχισε να πιστωναρεται μανιωδως στο φουτσο μου (εγω ακινητος) και να φωναζει δεν ξερω τι στα ουκρανεζικα ενω ταυτοχρονα βογκουσε, οπως και τις προηγουμενες 2 φορες.
Την τελειωσα σε doggy style πισωκολλητο.
Μολις τελειωσα και πριν βγω, εριξε ακομα μερικα πιστοναρισματα στον κωλο μου και μερικα στριφογυριστα βιδωματα. Ολα αυτα χαμογελοντας σαν να μου λεγε "καλα με γαμησες".
Στο μεταξυ ο τσατσος εδωσε σημα οτι ειχαν ελθει πελατες, ντυθηκε και εφυγε στα γρηγορα.
Θα ξαναπαω και 4η φορα.
Συστηνεται σε λατρες της ομορφιας, πιπινολατρες, gfe και αυτους που φοβουνται μη κολλησουν τιποτα με το ακαποτο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαργκώ
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, jimadams71, Jim25jim και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2018
Τυπε...Copy/Paste Με Την Προηγουμενη Κριτικη Αυτη ??? Χμμμ; Money MouthMoney MouthMoney Mouth
11 Μαρτίου, 2018
Κατα ενα 70-80%......
12 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ιδιο το κοριτσι
Ιδιος εγω
ενας μηνας περασε
Τι να εχει αλλάξει?
Η επανάληψη δειχνει οτι το κοριτσι συνεχιζει να παιζει σωστα
24 Απριλίου, 2018
Ωραία κριτική αλλά λίγη προσοχή με τα ακάποτα βρε.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4