Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 185 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σηναντηση με το μαρακι προ διμηνου σε γνωστο ξενοδοχειο στο μεταξουργειο.Στην ωρα της ακριβως χτυπαει πορτα ανοιγω και αντικριζω μια χαμογελαστη κοπελα και μπαινει μεσα με εναν αερα σαν να γνωριζομαστε καιρο,ωπα λεω εδω ειμαστε!!Κατευθειαν για μπανακι το μαρακι,βγαινει και βγαζει τη πετσετα και παθαινω τη πλακα μου με το σωμα της,ακριβεστατες πληροφοριες οπως εχουν πει και οι προηγουμενοι.Σηκωνομαι απο το κρεβατι και την αρπαζω στα γλωσοφυλα και πιπα στο ορθιο οπως ημουν και να την χαζευω απο το καθρεφτι!!Προσκύνημα Την σηκωνω και την βαζω στην ακρη του κρεβατιου στα 4 και αρχιζω δυνατο σφροκοπημα,πανω απο 5 λεπτα δεν αντεξα και ερχεται η πρωτη καταθεση στο στομα της!!Χαλαρωση μετα λιγο σοσιαλ,ευχαριστη γενικα χαμογελαστη συνεχεια οταν σου μιλαει,μου εκανε θετικη εντυπωση αυτο.Μετα αφου περασε λιγη ωριτσα ξεκινημα δευτερου γυρου με δικη της προτρωπη και πιπα οπως ημουν ξαπλωμενος.Αφου με κανει τουρμπο παλι,περασμα προφυλακτικου και ανεβασμα πανω μου με θεα τις βυζαρες της.Reverse cowgirl μετα και στη συνεχεια στο καναπε που ειχε διπλα και να σφυροκοπαω δυνατα στα 4!!Αντεχει το σφυροκοπημα,δευτερη καταθεση δε μπορεσα να εχω αλλα μικρη σημασια εχει αφου περασα ομορφα και εξαντληθηκε ολος ο χρονος οπως επρεπε!!

προσωπικη γνωμη τα δινει ολα και προσπαθει να σε ικανοποιησει,δε σου χαλαει χατηρι σε τιποτα.
Ευχαριστω μαρακι για αυτη την μια ωρα καυλας ισως τα ξαναπουμε στο μελλον!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
131
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, NBAZ, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού