Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189538
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Εχω πάει δύο φορές στο συγκεκριμένο σινεμά, και τις δύο φορές πέρασα καλά. Την πρώτη φορά πήρα πίπα σε δύο ηλικιωμένους κυρίους -με προφυλακτικό πάντα- που χύσανε και οι δύο. Εχτές που πήγα γιά δεύτερη φορά κατά τις 7 μετά τη δουλειά, κατέβηκα στο υπόγειο που είχε απρόσμενα πολύ κόσμο. Ηλικίες: 40-65 οι περισσότεροι αλλά και κάποιοι τριαντάρηδες. Στο χολ είχε πολλές οθόνες που παίζαν τσόντες. Αφού έκανα μία περιήγηση στο χώρο, μπήκα σε δωματιάκι με gloryhole που έπαιζε τσόντα με τρανσέξουαλ. Κατέβασα το παντελόνι μου και άρχισα να μαλακίζομαι. Σε λίγο μπήκε στο διπλανό δωματιάκι ένας εμφανίσιμος πενηντάρης. Κατέβασε το παντελόνι του και τότε άπλωσα το χέρι μου και αφού ήρθε πιό κοντά άρχισα να του χαιδεύω την πούτσα του πάνω από το μποξεράκι του και μετά έβαλα το χέρι μου μέσα και συνέχισα να του την παίζω. Τότε μου πρότεινε να πάμε σε δωματιάκι μαζί. Του είπα να έρθει στο δικό μου ή εγώ στο δικό του όμως ήθελε δωματιάκι χωρίς gloryhole γιά να μη μπορεί να μπει κάποιος από δίπλα και να μας βλέπει. Έτσι και έγινε. Βρήκαμε καμπίνα χωρίς gloryhole κενή και μπήκαμε. Κλείσαμε τη πόρτα και αρχίσαμε να φιλάμε ο ένας τον λαιμό του άλλου. Γδυθήκαμε και αφού φορέσαμε και οι δύο καπότα, έσκυψα και άρχισα να του παίρνω πίπα ενώ εναλλάξ του γλειφα τα αρχίδια. Μετά από λίγο με σταμάτησε για να μη χύσει και μου ζήτησε να γυρίσω από πίσω. Έσκυψα, ανοίγοντας τα κωλομέρια μου με τα χέρια και μου έχωσε την πούτσα του στο κωλαράκι μου. Με έσκισε καλά και ευχαριστήθηκα γαμήσι. Δεν έχυσε όμως στον κώλο μου (στην καπότα δηλαδή) αλλά τραβήχτηκε και μου ζήτησε να βάλω την πούτσα του στο στόμα μου. Χωρίς να αλλάξει καπότα έσκυψα και άρχισα την πίπα πάλι ώσπου έχυσε σε πολύ λίγο. Τότε έχυσα και εγώ μαλακίζοντας την πουτσούλα μου.
Εν ολίγοις ο χώρος αυτός είναι πολύ καλός γιά gay/bisexual άτομα που ψάχνονται γιά φάση με άλλα ανάλογα άτομα.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kariolitsa, giannisAthens, sef7 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2018
Λες πουτσουλα, αρα την εχεις μικρη σαν κι εμενα. Χαιρομαι που περασες καλα. Εχω επισκεφτει το χωρο πριν δυο χρονια, λεω να ξαναπαω κι εγω!
19 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, πρέγματι μικρούλα την έχω και εγώΜεγάλο χαμόγελο Πάντως εμένα μου αρέσουν όλα τα μεγέθηΓλώσσα Οπως μου αρέσον και τα παιχνίδια με άλλες παθητικέςΜεγάλο χαμόγελο
Να ξαναπάς, πιστεύω θα περάσεις καλάΓλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2